СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ ПЕРЕВАГИ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ

СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ  ПЕРЕВАГИ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

       Гідне щомісячне грошове забезпечення (з 2019 року: Десантно-Штурмові війська від 11000 грн, Сили Спеціальних Операцій від 12000 грн., Інші види Збройних Сил від 10000 грн,). Гарантоване підвищення грошового забезпечення у ході просовування по службі. Додаткова щомісячна виплата за участь в операції об’єднаних сил (ООС) складатиме від 11000 грн.
     Після укладання першого контракту військовослужбовцям виплачується одноразова грошова винагорода(в залежності від встановленого Урядом прожиткового мінімуму) в розмірах:
  • особам рядового складу – вісім розмірів прожиткового мінімуму;
  • особам сержантського і старшинського складу – дев’ять розмірів прожиткового мінімуму;
  • особам офіцерського складу – десять розмірів прожиткового мінімуму.
  • Щорічна матеріальна допомога на оздоровлення.
  • Щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально побутових питань.

СОЦІАЛЬНИЙ ПАКЕТ
     Безоплатне забезпечення речовим майном. Харчування за рахунок держави (в пункті постійної дислокації – обід, в ООС (Операція об’єднаних сил), полігон – триразове харчування). Безоплатна медична допомога військовослужбовцям у військових медичних закладах.
      Пільгове санаторно-курортне лікування військовослужбовців та членів їх сімей.
      Виплата грошової компенсації за піднайом житла.

ЗБЕРЕЖЕННЯ РОБОЧОГО МІСЦЯ
      Збереження місця роботи, посади та середньомісячної заробітної плати за рахунок державного бюджету при укладанні (продовженні) контракту (під час дії особливого періоду).

СТРОКИ КОНТРАКТУ
  • на 3 роки – для осіб рядового складу;
  • від 3 до 5 років – для осіб сержантського і старшинського складу;
  • від 1 до 10 років – під час дії особливого періоду для військовослужбовців за їх бажанням строк проходження військової служби за новим контрактом може бути продовжено, але не більш ніж до досягнення граничного віку перебування на військовій службі;
  • на 6 місяців – для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців призваних під час особливого періоду, які вислужили встановлені терміни військової служби, осіб звільнених з військової служби під час дії особливого періоду.

ОСВІТА
     Після укладання другого контракту – право отримати вищу освіту заочно у вищих військових навчальних закладах (споріднену з цивільною) без відриву від служби за рахунок держави.
       Отримання військової освіти та спеціальності.

ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
     Значно вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку).

ГРАФІК
      Щорічна відпустка – не менше 30 календарних днів ( матеріальна допомога на оздоровлення).

БОЙОВА ПІДГОТОВКА
    Бойова підготовка за удосконаленою, сучасною програмою з інтенсивною часткою практичних занять на бойовій техніці, стрільбами, тощо.

    За додатковою інформацією звертатися до Березанського міського військового комісаріату за адресою: вул. Шевченків шлях, 114 або за телефоном (04576) 6-21-76 та (097)014-21-71

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій