МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ ЦЕНТРОМ ЗАЙНЯТОСТІ ТА ВІЙСЬКОВИМ КОМІСАРІАТОМ

     МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ ЦЕНТРОМ ЗАЙНЯТОСТІ ТА ВІЙСЬКОВИМ КОМІСАРІАТОМ5 лютого 2019 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію між Березанською міською філією Київського обласного центру зайнятості в особі директора Юрія Глущука та Березанським міським військовим комісаріатом в особі військового комісара підполковника Олександра Крота.

В рамках підписаного Меморандуму визначено напрямки співпраці та взаємодії з метою проведення рекламно-агітаційної кампанії, інформування та орієнтації громадян щодо проходження служби у Збройних Силах України за контрактом. Також, погоджено графік роботи консультаційного пункту з питань військової служби за контрактом в Березанській міській філії Київського обласного центру зайнятості.

Стати військовим в нашій країні почесно, але і складно. Військовослужбовець повинен володіти якостями, які дозволяють йому з честю і гідністю носити звання захисника Вітчизни: любов до Батьківщини, народу, його історії, культури, традицій. Майбутні захисники мають оволодіти військовою дисципліною, бути вірним військовому обов'язку, військовій присязі та сумлінному їх виконанню, а також бути готовим у будь-яку хвилину стати на захист волі і незалежності країни!

  


Глущук Ю.В.,

директор Березанської міської філії

Київського обласного центру зайнятості

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій