У БЕРЕЗАНІ ШКОЛЯРІВ ОЗНАЙОМИЛИ ЗІ СВІТОМ ЖУРНАЛІСТИКИ


       У БЕРЕЗАНІ ШКОЛЯРІВ ОЗНАЙОМИЛИ ЗІ СВІТОМ ЖУРНАЛІСТИКИ6 лютого 2019 року Березанською міською філією КОЦЗ спільно з ТОВ «Газета Березанська громада» було організовано та проведено професіографічну екскурсію для учнів 9-11 класів Навчально-виховного комплексу міста Березані.

       Директор ТОВ «Газета Березанська громада» Олеся Мірошніченко розповіла учням про головні принципи формування випуску газети та роботу журналістів, про цікаві історії та випадки у роботі. Журналіст газети Тамара Дідик, у свою чергу, дала поради щодо професійного самозначення, профільного навчання та саморозвитку, які на даний момент можна здобути у школі.

       Серед учасників професіографічної екскурсії дві учениці Дарина Хижна та Ольга Мазур задавали найбільше питань з приводу роботи медіа центру, оскільки є членами редакційної комісії учнівської ради НВК, яка випускає настінну газету «Ровесник». Шкільна газета висвітлює життєдіяльність навчального закладу.

       Екскурсія мала велике практичне значення для учнів, адже вони мали змогу ознайомитися зі специфікою професії журналіста, на власні очі побачити всі етапи додрукарської підготовки (розробка макета, дизайну, верстки), а також редагування, коректуру видання, поліграфію, друк примірника газети.

 

 

 

Крачок В.В., 

заступник директора Березанського НВК 
з виховної роботи 


 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій