ЩОДО ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ МІСТА

 

ЩОДО ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ МІСТА 06.02.2019 на спільній нараді, яку провів заступник міського голови Павленко О.І за участю начальника Баришівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області Лисенка К.М. та начальника відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради Загорулько О.В. обговорили питання щодо ситуації у сфері техногенної та пожежної безпеки в освітніх закладах міста та подальших дій.

У 95% шкіл Київської області залишається складна ситуація у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.
Спорудам освітніх закладів міста понад 40 років. Система техногенної й пожежної безпеки застаріла та потребує оновлення.
Державною службою України з надзвичайних ситуацій у Київській області було виявлено ряд недоліків. Усунення недоліків потребує значних фінансових затрат.

Роботи в цьому напрямку на контролі у заступника міського голови Павленка О.І. та ведеться поетапно. За кошти місцевого бюджету виготовлено проектну документацію з автоматичної системи пожежної сигналізації, системи блискавко захисту, вогнезахисту дерев’яних конструкцій горища для Березанського НВК, Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, я/с «Ромашка» (183,4 тис.грн.), виконано технічне обслуговування існуючих вогнегасників (105 шт.) в закладах освіти міста, приведено в належний стан пожежну водойму на території Березанського НВК.

Наразі розпочався другий етап із забезпечення пожежної та техногенної безпеки в освітніх закладах міста Березань: капітальний ремонт із встановленням системи пожежної сигналізації та звукового оповіщення про пожежу на об’єктах Березанська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Березанський НВК. 

Для довідки: з початку 2018 року в Київській області Державною службою України з надзвичайних ситуацій у Київській області проведено 1260 планових-позапланових перевірок об'єктів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. За результатами перевірок виявлено 20340 порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.


 

 
Загорулько О.В.,

начальник відділу освіти


 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій