Благодійність

Благодійність В газеті «Березанська громада», №29 від 5 серпня 2016 року, ми розповідали про допомогу благодійного фонду «Фарм-Варта», який надав Березанській міській лікарні медикаментів на суму близько 2 мільйонів гривень. Минуло два тижні і ми вирішили поцікавитися, наскільки ліки від благодійників допомагають березанцям. І ще нас цікавило: коли ж привезуть ще одну партію ліків, про які розповідав засновник благодійного фонду «Фарм-варта» Денис Шевченко. Аби отримати відповідь на ці питання, ми відвідали Березанську міську лікарню.
 Другий транш благодійних ліків лікарня має отримати найближчим часом, повідомив заступник головного лікаря з медичної частини Юрій Романович Вусятицький. Затримка сталася через те, що препарати нині проходять процедуру розмитнення. Тож невдовзі лікарня отримає ще одну велику партію ліків. Лікарі сподіваються на продовження співпраці з благодійниками.
 - Ми дуже вдячні за допомогу благодійному фонду «Фарм-Варта», а також міському голові Володимиру Григоровичу Тимченку, який знайшов благодійний фонд і запросив його до міста, - зазначив Юрій Романович. - Хотів би наголосити, що всі препарати якісні та високоефективні, виробництва провідних фармацевтичних компаній. І головна умова співпраці благодійного фонду «Фарм-Варта» та Березанської міської лікарні – цільове використання ліків, аби вони безкоштовно потрапили до хворих. Лікарня цю умову виконує.
 Медичний заклад отримав 6 тисяч 171 упаковку медичних препаратів, які використовуються для лікування серцево-судинних захворювань, запалень, а також антибіотики, знеболювальні та імуномодулятори. Половину з них вже використали. Ліки надали стаціонарним відділенням, лікарям поліклініки, відділенню стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання. Кожен хворий може розраховувати на безкоштовні ліки, звісно, якщо такі будуть в наявності.
 В лікарні я почула одну зворушливу історію. До неврологічного відділення привезли у тяжкому стані літнього чоловіка з сусіднього села Недра. Лікарі у нього діагностували інсульт. Хворому терміново призначили лікування. І тут в нагоді став препарат «Сомазин», привезений благодійниками. Ліки виготовлені в Іспанії, коштують дорого – близько 500 гривень за упаковку. Завдяки лікуванню стан хворого покращився. Ось вам приклад: як благодійні ліки в буквальному значенні слова врятували людині життя.
 - Ми отримали 320 упаковок «Сомазину», - розповідає завідуюча неврологічним відділенням Жанна Миколаївна Троян. – З них 80 вже видали безкоштовно пацієнтам. Люди дуже дякують за таку допомогу.
До речі, схема отримання препарату наступна. Хворий приходить до лікаря. Той призначає лікування. Якщо у лікаря є потрібні ліки, той віддає їх безкоштовно пацієнту. Також робиться відповідний запис у медичній картці хворого. Пацієнт ставить свій підпис у зошиті про те, що він отримав потрібні ліки.
Завдяки благодійній допомозі медикаментів у лікарні побільшало, зазначає Юрій Романович Вусятицький. Але про стовідсоткове забезпечення медичними препаратами поки що говорити не доводиться. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій