У Березані триває обласний чемпіонат з шахів

З 23 по 26 лютого наше місто має честь приймати учасників чемпіонату Київської області з шахів серед чоловіків та жінок. Турнір організований Управлінням молоді та спорту КОДА за сприяння Березанської міської ради, її виконавчого комітету, міського голови Володимира Тимченка та сектору молоді і спорту виконавчого комітету Березанської міської ради. Чемпіонат проводиться в шаховому клубі спортивного комплексу «Дружба». У змаганнях беруть участь 35 спортсменів з усіх регіонів Київщини – Миронівки, Кагарлика, Таращі, Білої Церкви, Бучі, Бородянки, Броварів, Борисполя, Переяслав-Хмельницького, Яготина, Баришівського району. Наше місто представляють переможці та призери міського чемпіонату з шахів – Ігор Гірман, Вадим Шаповал, Валентина Тушинська, Володимир Музика та ветеран шахів, 81-річний Анатолій Семенець. У Березані триває обласний чемпіонат з шахів
Чемпіонат супроводжуєься запеклими шаховими баталіями та яскравими і благородними поєдинками. Головним суддею змагань є березанський тренер Володимир Лук‘яненко. Зустріч проходить у дружній, доброзичливій атмосфері, про що деякі спортсмени не забарились розповісти.
Учасник чемпіонату з Миронівки Юрій Бугайчук:
«Дякуємо організаторам за запрошення, умови проведення хороші. Березань – шахове місто. Його жителі і тренер Володимир Лук‘яненко багато зробили для розвитку шахів на Київщині. На чемпіонаті області зібрались найсильніші шахісти Київщини, тож конкуренція дуже висока».
Досвідчений спортсмен з Броварів Анатолій Степанець:
«Березань завжди була гостинною і проводила змагання на високому рівні, тож і в цьому році організація відмінна. А березанська дитяча шахова школа була однією з найкращих у Київській області. Володимир Лук‘якненко відроджує шахи як вид спорту на Київщині».
У Березані триває обласний чемпіонат з шахів
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій