Оздоровча кампанія – 2017 набирає обертів!

Днями п’ятеро юних березанців відправилися до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний», що знаходиться в селі Карапиші Миронівського району Київської області. Певно, участь у ІІ профільній зміні «Успішний бізнесмен» додасть і нових знань, і незабутніх вражень нашим хлопцям та дівчатам. Ще четверо дітей пільгових категорій готуються до поїздки в ДПУ «МДЦ «Артек», що в Пущі Водиці Київської області.

Путівки надаються безкоштовно або з частковою оплатою службою у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації для дітей пільгових категорій (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, інваліди, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти, які перебувають на обліку як внутрішньо-переміщені особи, діти учасників АТО, талановиті та обдаровані, діти, які перебувають на диспансерному обліку).

Оздоровча кампанія – 2017 ще тільки набирає обертів, тож запрошуємо всіх бажаючих відпочити та оздоровитись до служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Березанської міської ради. Заяви, надані завчасно, будуть розглядатися першочергово. За детальнішою інформацією можна звертатися за тел. 6-11-36.

Світлана РОЩИНА, начальник служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Березанської міської ради.

Оздоровча кампанія – 2017 набирає обертів!
Оздоровча кампанія – 2017 набирає обертів!

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій