З Днем українського добровольця!!!

Шановні бійці добровольчих батальйонів, добровольці Збройних Сил України, Національної гвардії, МВС та СБУ!

Від себе особисто та від усієї громади Березані вітаю всіх вас з першим в історії України Днем українського добровольця.

Ви - справжні Герої України, які першими стали на захист Батьківщини, не чекаючи на мобілізацію, першими записалися у добровольчі батальйони, пішли у Нацгвардію та Збройні сили, щоб зупинити російського агресора.

Ви - взірець патріотизму та любові до рідної землі. На вашому прикладі будуть вчитися прийдешні покоління так само, як наше покоління виховувалося на прикладі героїзму захисників Крут та Української Повстанської Армії.

Рішення Верховної Ради України оголосити 14 березня Днем українського добровольця є давно назрілим і правильним, адже ми просто зобов’язані належно вшанувати пам’ять та підтримати героїв-добровольців, які ціною власного здоров’я і життя захистили нашу землю від ворога і продовжують стояти на передових рубежах боротьби за нашу незалежність.

Схиляємося в скорботі перед пам’яттю усіх полеглих, висловлюємо щиру вдячність живим. Щастя вам, наші славнілицарі, Божої ласки та козацького здоров’я! Слава Україні! Слава українським добровольцям!

Володимир ТИМЧЕНКО, міський голова.

 

З Днем українського добровольця!!!скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій