«Спортивна весна» у ДЮСШ «Старт»

29.03.2017 року у місті Березань на спорткомплексі «Дружба» відбулася відкрита першість серед груп ДЮСШ «Старт» з легкої атлетики «Спортивна весна». Приємно, що такі змагання вже стали традиційними під час весняних канікул.

Успішно у змаганнях з легкої атлетики виступили вихованці тренерів М.М. Кулеші та Фесенка О.І.

Переможцями змагань у старшій групі з бігу на 60 метрів у дівчат стала Вачаєва Дарина, у юнаків- Матвіюк Максим, у молодшій - Кравченко Валерія та Соломченко Іван.

На дистанції з бігу у старшій групі на 500 метрів серед дівчат перемогла Костенко Ірина, серед юнаків - Ященко Олег.В молодшій групі переможцями стали Дзюба Валерія та Дуб Іван.

Чемпіони та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради.

Чекаємо на нові змагання «Королеви спорту», яка відкрила новий сезон на стадіоні та бажаємо нових перемог.