Відпочинок на морі чекає на Вас!

Курорт «Рассєйка» (Татарбунарський район Одеської області) запрошує на оздоровлення дітей. Турбаза знаходиться на березі моря. Проживання в деревяних будиночках (душ, умивальники і туалет -  в окремому будинку на території турбази). Діти забезпечуються триразовим харчуванням, протягом дня пропонуються також фруктові столи. Вартість 14 днів відпочинку – 3 500 грн. з 1 особи. Проїзд з Березані до місця відпочинку і в зворотному напрямку здійснюється комфортабельним автобусом (вартість проїзду – 900 грн.).

Відпочинок на морі чекає на Вас!Для дітей ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти учасників АТО, діти внутрішньо переміщених осіб, відмінники навчання, талановиті та обдаровані діти, діти, які перебувають на диспансерному обліку, діти, які постраждали від аварії на ЧАЕС тощо) буде здійснюватись співфінансування з місцевого бюджету в сумі 1 000 грн за 1 особу. Таким чином, батьківська плата за відпочинок 1 дитини протягом 14 днів становитиме  3 400 грн (включаючи проїзд). Орієнтовна дата заїзду –  13-15 червня 2017 року.

Для супроводу групи дітей кількістю 50 осіб потрібно троє дорослих, які БЕЗКОШТОВНО їдуть до місця відпочинку, проживають там і харчуються, але ПРАЦЮЮТЬ з дітьми в закладі оздоровлення і несуть відповідальність за життя та здоров’я дітей.

За більш детальною інформацією просимо найближчим часом звертатися в службу у справах дітей та сімї виконавчого комітету Березанської міської ради (тел. 6-11-36).

 

 

 

Світлана РОЩИНА,
начальник служби у справах дітей та сімї
виконавчого комітету Березанської міської ради
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій