Концерт органної музики у ліцеї

24 квітня 2017 року на базі ДНЗ "Березанський професійний аграрний ліцей" відбувся концерт органної музики. 
 
До уваги глядачів була представлена програма відомого сучасного органіста Петера Кляйнерта. Навчання органній музиці почав у музичній школі, потім продовжив у Вищій музичній школі м. Дрездена.

Концерт органної музики у ліцеїЗдобувши освіту по класу органної музики, продовжив навчання у професора Ульріха Боеме, а також у концертмейстера Дітріха Вагнера. Приймав активну участь у семінарах та консультаціях професора Тона Копмана.


З 1984 р. Кляйнерт - кантор та музичний керівник, ініціює та керує концертами хорової, камерної, а також органної музики. Багаторазово організовував концерти за кордоном. Насолоджуватись високою музичною майстерністю мали можливість слухачів Румунії, Чехії, Франції, Нідерландів, Швейцарії та України.

 

Це була справді щаслива нагода для учнів і працівників ліцею, що відомий музикант з 10 концертів по Україні обрав наш навчальний заклад.


Під час його концертів проводиться збір коштів на благодійність. Зібрані кошти в Березані були направлені на лікування і подальшу реабілітацію маленької дівчинки Кушіш Мілана, 2011 р. н.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій