Велика педагогічна рада зібрала освітян

 Новий навчальний рік для школярів завжди розпочинається 1 вересня, а для освітян Березані вже традиційно його початок знаменується серпневою педагогічною конференцією, яка в цьому році відбулась 30 серпня у приміщенні актового залу Будинку культури. До речі, проводилась вона у дещо новому форматі, отримавши назву Велика педагогічна рада «Стратегія розвитку освіти м. Березань». Почесними гостями зібрання були Березанський міський голова Володимир Тимченко, заступник міського голови Руслан Хруль, секретар міської ради Лариса Москаленко, керуючий справами виконавчого комітету Березанської міської ради Надія Слухай.Велика педагогічна рада зібрала освітян
 На початку заходу його учасники мали змогу насолодитися приємними хвилинами вокальних номерів, які подарували їм учні загальноосвітньої школи №4.
 Офіційну частину педагогічної ради відкрив міський голова Володимир Тимченко та від імені міської ради й виконавчого комітету щиро привітав освітян з початком нового навчального року, побажав всім міцного здоров'я, творчої наснаги й нових вагомих здобутків на педагогічній ниві. Гучними оплесками присутні в залі відреагували на повідомлення Володимира Григоровича про те, що з 1 вересня педагогічним працівникам міста буде відновлено виплату 20% надбавки за престижність праці. 
За доброю традицією міський голова відзначив кращих працівників освітньої галузі Подяками Березанської міської ради та її виконавчого комітету. 
 Начальник відділу освіти Тетяна Шикіна у своєму виступі зосередила увагу присутніх на основних завданнях Програми розвитку системи освіти м. Березань на 2016-2018 роки, а також коротко зупинилася на проблемах або, як вона їх назвала, викликах у дошкільній, загальній середній та позашкільній освіті, корті ставить перед педагогічною спільнотою сьогодення. На завершення свого виступу Тетяна Іванівна подякувала педагогічним колективам за самовіддану працю, високий професіоналізм і наполегливість у вихованні підростаючого покоління.
 В ході подальшої роботи учасники конференції обговорили стан системи освіти міста, проаналізували зроблене за минулий навчальний рік, окреслили завдання і проблеми, які вимагатимуть спільних зусиль для забезпечення стабільного та успішного здійснення навчально-виховного процесу в закладах освіти Березані й розвитку освітньої галузі в цілому.  
 Щирі слова вдячності педагогічні працівники адресували міській владі та депутату Київської обласної ради Олександру Павленку, котрі цьогоріч звернули особливу увагу на фінансування потреб шкіл та дитсадків міста і покращення їх матеріально-технічної бази.
 Голова ради профспілки працівників освіти Наталія Хвостенко привітала колег з нагоди початку нового навчального року та оголосила Подяки за багаторічну сумлінну працю і високу професійну майстерність педагогам, котрі йдуть на заслужений відпочинок: В.В. Жур, С.В. Куценко, А.В. Чепур та А.О. Філоненку. Анатолій Олександрович у свою чергу по-особливому зворушливо попрощався з освітянською родиною та подарував колегам власну пісню про вчителя, яку виконав під гітару.
 А завершилося засідання педагогічної ради врученням грамот відділу освіти та пам’ятних сувенірів із символікою нашого міста, презентованих Березанською міською радою, найдостойнішим працівникам дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
 У другій половині дня в приміщенні ЗОШ №1 були проведені секційні засідання педагогів, які мали змогу опрацювати нововведення та детально познайомитись з рекомендаціями у новому навчальному році.

Велика педагогічна рада зібрала освітян
Велика педагогічна рада зібрала освітян
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій