УРОКИ МУЖНОСТІ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

5 травня 2017 року  в закладах освіти міста з нагоди відзначення  Дня памУРОКИ МУЖНОСТІ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ яті та примирення, 72-річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні для учнів 9-11 класів спільно із працівниками військового комісаріату міста  було проведено  «Уроки Мужності».

 

Учні з перших вуст почули про сучасні військові дії АТО на сході України та відвагу, сміливість, патріотизм молодих воїнів української армії від військового комісара Крота О.М.

 

Серед перших земляків - учасників АТО був  член батьківського комітету  школи, заступник головного лікаря Березанської міської лікарні  Вусятицький Ю.Р. Із хвилюванням та болем звучала його розповідь про сміливість і рішучість медичного персоналу при наданні необхідної непередбачуваної першої допомоги, яка саме рятувала життя багатьом воїнам. Учні задавали питання, висловлювали свої роздуми щодо тематики подій.

 

Ми, вчителі, певні, що саме такі уроки мужності з уст учасників боротьби за мирне життя українського народу формують почуття патріотизму та відповідальності за мирне щасливе дитинство та спокій в рідній  державі.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій