Переможні старти юних атлетів ДЮСШ «Старт»

Переможні старти юних атлетів ДЮСШ «Старт»До святкування 72-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у м. Переяслав-Хмельницький відбулася відкрита першість місцевої ДЮСШ. У змаганнях брали участь команди: м. Переяслав-Хмельницького та Переяслав-Хмельницького району, м. Бориспіль та Бориспільського району, м. Яготин, м. Березань, м. Фастів.

Переможні старти юних атлетів ДЮСШ «Старт»Юні атлети змагалися в особистій першості на різних дистанціях. Команда ДЮСШ «Старт» показала досить високі результати. Чемпіоном в бігу на 1000 м став Пархоменко Ярослав. Боліла Олександра в бігу на 300 м завоювала срібну нагороду, а бронзова нагорода дісталась Павленку Олександру. Успішно стартували і інші учасники.

Сезон тільки розпочався, тож бажаємо нових перемог!