Незабутня зустріч жіночого клубу «Мальва»

 

На дозвіллі
Незабутня зустріч жіночого клубу «Мальва»
Сьогодні більшість жінок живуть, як у замкнутому колі: дім – робота – знову дім. Для того, щоб вивести жінку з цього кола, в 2011 році при благодійній організації «Фонд громади міста Березань» був створений жіночий клуб «Мальва». На сьогодні він працює достатньо успішно, кількість його членів постійно збільшується. Жіночий клуб об’єднує близько 100 березаночок різних за віком, професією і світоглядами. На засіданнях клубу проводять майстер-класи, творчі роботи, які дають можливість жінкам розкритись, самореалізуватись, удосконалитись, духовно збагатитись та розширити свій кругозір. Незабутня зустріч жіночого клубу «Мальва»
Минулої неділі в Березанському будинку культури відбулась чергова зустріч учасниць жіночого клубу «Мальва». До речі, цього разу в проведенні заходу сприяла міська влада. На засідання жіночого клубу голова правління Фонду Алла Новікова запросила поважних гостей: віце-консула Посольства Гвінейскої Республіки, віце-президент ГО «Африканської ради в Україні» Діалло Ісса Садіо;старшого наукового співробітника Інституту проблем виховання НАПН України, члена правління Національної ради жінок України Тетяну Тарасову; генерального директора парфумерної компанії «Harmonie & Expressions» Бруно Коси Ахоссея; парфумера компанії  «Harmonie & Expressions» Белу Петренко; провідного наукового співробітника Національного музею українського народного декоративного мистецтва Людмилу Тихонову; педагога, культуролога Теодоріну Каміс-Ваврик; приватного підприємця, члена «Африканскої ради в Україні» Маріам Нан Кіавете.Незабутня зустріч жіночого клубу «Мальва»
 На засіданні клубу, яке пройшло у щирій і по-домашньому теплій атмосфері, Бела та Бруно продемонстрували 30 видів аромоолій, розповіли про аромотерапію і рекомендували аромодизайн будинку, а також представили 12 трендів світової моди парфумів. Окрім цього, Теодоріна та  Маріам показали майстер-клас зав’язування різними способами  головних уборів у африканському стилі, а Людмила Олександрівна продемонструвала способи зав’язування та носіння українських народних жіночих та дівочих головних уборів кінця ХІХ - початку ХХ століття.
Учасницям дуже сподобалось засідання, яке проводилось безкоштовно і не мало на меті реалізацію того чи іншого товару, тож деякі з них залюбки поділились своїми враженнями. 
Тетяна Борисівна Прохоренко, пенсіонер:
- Це було одне із найкращих засідань клубу. Багато дізналась для себе нового. Ніколи не знала, що всім відомий парфум «Червона Москва» - насправді французький парфум «Букет імператриці». Цікаво було і на майстер-класі із зав’язування українських хустинок – я зрозуміла, як запинала хустинку моя бабуся…
Тетяна Володимирівна Бурдун, багатодітна мама:
- Сподобалась інформація про аромодизайн. Я дізналась, як за допомогою олій створити затишну атмосферу в кожній кімнаті свого будинку. Як і всім жінкам, було цікаво дізнатись про парфуми, про зав‘язування шарфиків у африканському стилі. Я для себе відкрила африканські традиції… 
Людмила Миколаївна Крамаренко, жителька Березані:
- Атмосфера зустрічі була тепла, дружня… Зацікавила інформація про аромотерапію. На заході було представлене велике різноманіття натуральних олій і вишуканих парфумів. Здивував той факт, що для 1 літру рожевого масла необхідно аж 40 тонн пелюсток троянд. Сподобався і майстер-клас із зав’язування шарфиків. Такі зустрічі нам необхідні, адже вони сприяють духовному збагаченню березаночок.
 До речі, 5-8 жовтня «Фонд громади у м. Березань» буде проводити Дні Африки у нашому місті, а 21 вересня планується Урок миру.


 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій