Березань у моєму житті

Наше славне місто відзначає своє перше 400-річчя. Новітню історію Березані творять її жителі. Тож ми запитали в березанців, за що вони люблять Березань, і яку роль у їхньому житті відіграє рідне місто?
Віктор Павлович Тіхонов, Почесний громадянин міста Березань, директор ТОВ «Березанська суконна фабрика»:
- Для мене Березань – найрідніше місто, бо я тут народився і виріс. Тут проживали мої батьки, дід, прадід. До речі, мій прадід Корній був волосним писарем, коли Березань належала до Переяславського повіту. А місто я пам‘ятаю ще з 50-их років минулого століття. Тоді було багато зелені, озер, річка Недра повноводна і красива. А там, де нині берізки, росли величезні верби. Будівлі були переважно одноповерховими. Більшість березанців мешкала у глиняних хатах під соломою. З часом Березань розбудовувалася. До речі, у 1974 році саме у Березані з‘явилася перша п‘ятиповерхівка в районі і збудувала її Березанська суконна фабрика. Дуже змінилася Березань у 80-их роках минулого століття, коли у нас працювали потужні підприємства. Тож дуже приємно, що нині наше місто з кожним днем кращає. Оновлюється центральна частина, яка стає окрасою Березані. Видно, що міський голова Володимир Григорович Тимченко, як корінний березанець, вболіває за місто і хоче зробити його кращим. Тож користуючись нагодою, хочу привітати березанців зі святом. Побажати здійснення всіх мрій та задумів, а нашій Березані – процвітання.
Раїса Вікторівна Зезенько, староста хору ветеранів війни та праці «Вересень життя»:
- Я дуже люблю наше місто, бо тут минула більша частина мого життя. У Березань я переїхала в 1970 році, коли вийшла заміж. Пам‘ятаю, якою вона була 46 років тому. Не схожа на місто: переважно одно- і двоповерхові будинки. Зате нині Березань по праву можна назвати містом обласного значення. Майже всі вулиці увечері освітлюються. А яким красивим став центр! Наше місто розбудовується – і це не може не радувати. Тож велика подяка за це міській владі – зокрема, міському голові Володимиру Григоровичу Тимченку. Видно, що ця людина щиро вболіває за рідне місто. І ще хотіла б подякувати за нові костюми для хору ветеранів «Вересень життя». Без перебільшення можу сказати, що наша Березань – найкраща! Неодноразово доводилося їздити в Баришівку, Яготин, але саме в Березані мені найбільше подобається. Від імені хору «Вересень життя» хочу привітати ветеранів війни і праці зі святом. Побажати їм міцного здоров‘я, довголіття та сімейного затишку. 
Роман Грохольський, дизайнер:
- З дитинства з Березанню мене пов‘язували найтепліші спогади. Я народився у родині військових, тож доводилося часто переїжджати. А влітку ми обов‘язково приїжджали до бабусі в Березань. Щедрі березанські сади – ось такі спогади дитинства. Ніде не доводилося куштувати таких смачних вишень і яблук, як у бабусі. І нині я з родиною мешкаю в Березані, тут ростуть мої діти. І нам тут подобається. Свого часу доводилося проживати у столиці, але там такий насичений темп життя, а тут життя спокійне і розмірене. У Березані почуваєшся затишно та комфортно. Я люблю Березань за мальовничі краєвиди. Хочеться побажати березанцям, аби вони цінували своє рідне місто. Березані бажаю розвитку, процвітання, оновлення, аби з‘явився потужний інвестор, і всі жителі міста працювали вдома, а не їздили на роботу в Київ.
Оксана Василівна Андронова, вчитель ЗОШ №1. 
- Я - корінна березанка. Із самого дитинства люблю подорожувати. Та, де б я не була, завжди із гордістю говорю, звідки я родом. Тепер, уже дорослою, намагаюся зробити все, щоб про моє місто знали і в області, і в Україні. Березань для мене – це батьківський дім, зелені вулиці, доброзичливі сусіди, діти, які не дають сумувати. В ювілей хочу побажати рідному місту процвітання та впевненого поступу вперед, а його жителям – своєю самовідданою працею й теплом сердець примножують славу Березані, зберігати найкращі традиції та передавати їх у спадок прийдешнім поколінням.
Наталія Наголюк, співачка: 
- Березань - це місто, в якому я народилася, в якому виросла, яке дало мені все те, що є найдорожчим у моєму житті. Це моя маленька Батьківщина. Це місто, в якому комфортно та затишно, незважаючи ні на що. Це місто я люблю за його неоднозначність та життєву енергію! Мрію про його найкращі часи, коли мешканці шануватимуть та берегтимуть кожний дім та вулицю!
З нагоди свята хотіла б щиро привітати всіх із Днем народження нашого міста. Адже місто – це передусім його мешканці, це кожен з нас, наші вчинки, наші задуми та мрії. Тож нехай мрії здійснюються, а Березань розвивається та квітне!
Світлана Лещенко, музичний керівник яслел-садка «Ромашка»:
- Я – корінна березанка, місто дуже люблю і нікуди не хочу переїжджати. Адже наше місто - красиве, природа – мальовнича, а люди – доброзичливі. Горджусь високими досягненнями освітньої галузі, розвитком культури і спорту. Останнім часом місто змінилось у кращий бік – оновився центр. Березані хотілося б побажати економічного процвітання, відкриття нових спортивних залів і цікавого дозвілля для молоді. 
Петро Дмитренко, тренер з футболу:
- Як я можу не любити Березань, коли це моє рідне місто?! Тут я народився, почав грати у футбол. Березань – дуже красива. Доводилося бувати в багатьох містах, але в Березані почуваюся найкомфортніше. Всі перемоги команди «Будівельник» у районному чемпіонаті та юних футболістів з команди «Дружба» на Першості області з футболу ми присвячуємо рідному місту. Хотілось побажати, аби в Березані більше уваги приділялось молоді, нашому майбутньому. Місту бажаю процвітання, а березанцям, передусім, здоров‘я, щоб діти радували нас своїми успіхами, аби отримували задоволення від їхніх великих та маленьких досягнень. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій