Картини, намальовані з любов‘ю

Березань – це наші люди: щирі, працьовиті і талановиті. Переконуєшся у цьому завжди, коли відвідуєш виставки або зустрічаєшся з березанськими митцями. Картини березанки Алли Юдіної я побачила у «Фейсбуці». Кумедні дітки, казкові герої, неймовірно красиві квіти… І все це намальовано теплими пастельними кольорами. Ці роботи викликають позитивні емоції, що дуже важливо у наш непростий час. Нещодавно ми зустрілися з талановитою березанською художницею Аллою Юдіною. Виявилося, що Алла – бухгалтер за фахом, тривалий час працювала в одній із столичних фірм, нині у декретній відпустці, виховує однорічного синочка Матвія.Картини, намальовані з любов‘ю
- Так, у мене немає художньої освіти. Хоча весь час про неї мріяла, - посміхається Алла. – Коли навчалася у школі №2, відвідувала художню студію Анатолія Рябчича. Мріяла вступити до художнього училища, але навчання було платним. У мами не було можливості за нього сплачувати. Тож обрала Київський національний університет культури і мистецтв, маю дві спеціальності «соціолог» та «бухгалтер».
Тривалий час Алла не бралася за палітру та пензлі, бо не вистачало часу. Малювала лише кумедні шаржі на подруг. І лише коли їй виповнилося 30 років, з’явилося бажання писати картини. Згадує, що своєрідним поштовхом до творчості стали картини відомих українських художниць Євгенії Гапчинської та Галини Чувіляєвої. Зокрема – їхні роботи на дитячу тематику.
- Коли я вперше побачила ці картини, вони мене вразили своєю енергетикою, – розповідає Алла. – Ці роботи несуть такий позитив, що забуваєш про свої нагальні проблеми. Починаєш розуміти, що робота, кар‘єра – то все вторинне, головне – це родина, люблячі дітки.
Алла присвячує малюванню весь свій вільний час. Ніколи не працює, коли немає натхнення. Обов‘язково має бути гарний настрій, і тоді задуманий сюжет буде зображений на картині. Надихає на творчість і синочок Матвій. Мабуть, тому в художній колекції Алли Юдіної вистачає картин дитячої тематики.
- Я отримую задоволення від творчості, - каже художниця. – Свої картини пишу з любов‘ю – передусім, до своїх рідних, друзів. І, мабуть, тому вони виходять у мене позитивними – принаймні, так кажуть знайомі і друзі. Я задоволена, що мої роботи подобаються людям.
Молода художниця мріє вдосконалювати свою майстерність. Планує зобразити на полотні мальовничі пейзажі. Благо, що їх у рідній Березані вистачає.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій