Привітання депутата київської обласної ради О.І.Павленко.

Шановні березанці!
 Прийміть найщиріші вітання з нагоди 400-річчя нашого рідного козацького міста. Чотири століття за плечима - неабиякий досвід. Цей день спонукає нас до спогадів про наших дідів та прадідів, які, як і ввесь українській народ, пройшли через лихоліття війни, голоду та репресій. Здавалось би сьогодні живи та радій. Але, на жаль, і ХХІ століття принесло в родини березанців сумні звістки про події на Сході. Хочу низько вклонитися та висловити слова вдячності нашим воїнам - захисникам та їхнім сім'ям.
Протягом всіх століть головним багатством березанської землі були люди, які, не покладаючи рук, трудилися в полях та на підприємствах, прославляючи свій край.
 Чим живе місто сьогодні? Турботою про його жителів. Звичайно ж, економічні негаразди на рівні держави накладають свій відбиток і на нашу малу батьківщину. Але в пам'ять про наших пращурів, заради майбутнього наших дітей та онуків, ми всі мусимо прикласти зусилля для того, щоб наша Березань розквітала та красивішала з кожним днем. Нехай кожний житель міста запитає у себе про свій особистий внесок у цю велику справу. Нехай маленькі добрі справи кожного зіллються у величезний річковий потік, який не залишить без уваги ні натруджені руки пенсіонерів, ні світлі оченята новонароджених малюків. Адже чого найбільше потребуємо всі ми сьогодні? Переконаний, що доброти, миру, взаєморозуміння та взаємоповаги. І лише ці риси людяності допоможуть нашому місту, не дивлячись ні на які негаразди, перебувати в стадії стабільного розвитку та процвітання. Це наша спільна мета і йти нам до неї всім разом!
Зі святом!
Депутат київської обласної ради О.І.Павленко.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій