На сесії міської ради

В.П. Тіхонов - «Почесний громадянин м. Березань» 
16 вересня відбулось пленарне засідання двадцятої чергової сесії Березанської міської ради сьомого скликання. У сесійній залі зареєструвалося 20 депутатів. Сесію проводив міський голова Володимир Григорович Тимченко. На чергову сесію був запрошений депутат Київської обласної ради Олександр Іванович Павленко. 
Депутати розглянули 13 питань порядку денного, більшість яких була детально опрацьована попередньо – на постійних комісіях міської ради. На початку сесії до депутатів звернулася частина трудового колективу КП «Березанський комбінат комунальних підприємств» - 38 чоловік з 51 працюючого. Голова профспілкового комітету Н.С. Лухтай повідомила про намір цієї частини трудового колективу КПП створити приватне підприємство - ТОВ «Березанський комбінат комунальних послуг», та про їх намір орендувати цілісний майновий комплекс ККП, котрий належить громаді міста. З цього приводу начальник фінансового управління виконавчого комітету Валентина Матвієнко поінформувала присутніх про фінансування комунгоспу. Так, станом на 16 вересня на благоустрій міста та утримання КП «Березанський комбінат комунальних підприємств» було вже використано 3 мільйони 95 тис.грн., за весь минулий рік – 1 мільйон 979 тис. грн. протягом усього року), з них на оплату праці працівників 1 мільйон 112,7 тис. грн., освітлення 1 мільйон 331,9 тис. грн. та інше. Як бачимо, у цьому році фінансування було більше ніж достатнім. При цьому депутат А.Г. Глушак висловив пропозицію дочекатись висновків комісії з перевірки комунальних підприємств. Тож депутати не надали згоду на оренду комунального майна м.Березань гіпотетичному товариству.
На сесії місцеві обранці внесли зміни до рішення місцевої ради «Про місцевий бюджет м. Березань на 2016 рік». У питанні по врегулювання земельних відносин серед іншого встановили ФОП Пікалу В.О. річний розмір орендної плати 6% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, хоча представник підприємця прохав 3%. Розглянули звернення громадян з питань землекористування та передали у приватну власність земельні ділянки громадянам. Також надали дозвіл Ю.Г. Хатяну на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Шевченків шлях, 131/1, на якій розташований магазин «Автозапчастин», що перебуває у його власності. Прийняли до відома підсумки соціально-економічного розвитку м. Березань за І півріччя 2016 року.На сесії міської ради
Окрім цього, на засіданні сесії були затверджені зміни до кошторису Програми з військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки, підготовки молоді до служби в Збройних Силах України в м. Березань на 2016-2020 роки та до міської цільової програми «Турбота» на 2016-2020 роки.
Депутати надали дозвіл начальнику КП «Березанський ККП» безоплатно передати товарно-матеріальні цінності (фарбу, вапно, пісок та інше) бюджетним установам міста. Місцеві обранці відповідно до звернення трудового колективу ТОВ «Березанська суконна фабрика» присвоїли звання «Почесний громадянин м. Березань» директору ТОВ «Березанська суконна фабрика» Віктору Павловичу Тіхонову. При обговоренні цього питання депутат Ю.В.Грицун поцікавився, куди підприємство скидає свої шкідливі стоки. Міський голова В.Г.Тимченко зауважив, що, за інформаціїєю, котрою він володіє, підприємство взагалі не має шкідливих стоків, але депутати можуть створити відповідну комісію і вивчити це питання додатково.  Сесія внесла зміни до рішення Березанської міської ради щодо штатного розпису, зокрема: додали ще одного соціального інспектора до штату Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Березанської міської ради тощо. В питанні «Різне» депутат Ю.В. Грицун зазначив, що він не довіряє системі електронного поіменного голосування «Рада». Присутні депутати ніяк не відреагували на цю заяву.  
Далі міський голова В.Г. Тимченкопопросив депутатів попередити своїх виборців, що на нафтобазі ТОВ «Альянс Холдинг» проводяться навчання на випадок надзвичайної ситуації і жителям навколишніх вулиць не варто хвилюватись. Також Володимир Григорович повідомив, що міською владою незабаром буде придбано 6 дитячих майданчиків на загальну суму 180 тис. грн. і встановлено по вулицях Київська, Шевченка, Горького, ж/с Садового, Шеченків шлях, 114 і Колоска. У планах придбати ще 7 дитячих майданчиків. Насамкінець, міський голова Володимир Григорович Тимченко запросив депутатів на святкування Дня міста.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій