АПАРАТНА НАРАДА

10 жовтня 2016 року в залі засідань міської ради під головуванням першого заступника міського голови Семененка А.М. відбулася апаратна нарада за участю заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету, секретаря ради, начальників відділів, управлінь та структурних підрозділів виконавчого комітету, керівників установ і організацій міста, представників ЗМІ.

На апаратній нараді обговорені питання про виконання бюджету міста за 9 місяців 2016 року, про стан організації харчування для учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів у 2016-2017 навчальному році, про початок осіннього призову та мобілізації, про роботу архівного сектору виконавчого комітету Березанської міської ради за 9 місяців 2016 року та подальші плани роботи, про відзначення Дня захисника України, про роботу сайту Березанської міської ради.

Начальник фінансового управління виконавчого комітету Березанської міської ради повідомила присутніх, що виконання плану за 9 місяців становить 136,4%. За січень-вересень 2016 року отримано стабілізаційної дотації в сумі 512,1 тис.грн, 100% освітньої та медичної субвенції з державного бюджету.

Про стан харчування доповіла Шикіна Т.І., начальник відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради ознайомила, що гарячим харчуванням в загальноосвітніх навчальних закладах міста гарячим харчуванням забезпечено 856 учнів. Дітей незахищених категорій (малозабезпечених, дітей-сиріт, інвалідів, дітей, батьки яких учасники АТО) харчують за рахунок місцевого бюджету (167 учнів). Середня вартість обіду 10 гривень 20 коп. У дошкільних навчальних закладах забезпечено харчуванням 604 дитини. Вартість денної норми складає 23 грн.70 коп, 70% цієї вартості сплачують батьки.

Заступник міського голови Хруль Р.Ф оголосив, що відзначення Дня захисника України заплановано на 12 годину 13 жовтня в міському будинку культури.

Начальники відділів, управлінь, структурних підрозділів виконавчого комітету Березанської міської ради та керівники підприємств, установ, організацій міста доповіли про роботу очолюваних ними служб.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій