Засідання виконкому 11.10.2016

11 жовтня 2016 року об 10 годині в залі засідань Березанської міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Обговорювалися наступні питання:

1. Про початок опалювального сезону в м.Березань у 2016-2017 роках.

2. Про встановлення тарифів на транспортування і постачання теплової енергії ТОВ «Тепло Березані»

3. Про схвалення проекту Комплексної програми організації допомоги діяльності Березанському відділенню поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП в Київській області у забезпеченні охорони публічного порядку, безпеки громадян, профілактики злочинності на території міста на 2016-2018 роки

4. Про організацію та проведення конкурсу для визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету для організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Березань.

5. Про оренду комунального майна м.Березань

6. Про затвердження Положення про щорічний міський конкурс«Людина року»

7. Про схвалення Програми фінансування пільгового проїзду 1 раз на рік громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016 рік.

8. Про затвердження рішення комісії по наданню допомог, пільг та субсидій, виходячи з конкретних обставин справи.

9. Про роботу управління соціального захисту населення виконавчого комітету Березанської міської ради щодо виконання Закону України «Про звернення громадян» за 9 місяців 2016 року.

10. Про надання висновку щодо доцільності визнання гр.Пащенка С.С. недієздатним та призначення опікуном гр.Євстаф’єву К.О.

11. Про оздоровлення та відпочинок дітей м.Березань у 2016 році.

12. Про закріплення за загальноосвітніми та дошкільними закладами міста Березань територій обслуговування

13. Про розгляд звернень громадян та організацій з питань будівництва

14. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

15. Про підсумки роботи Березанської міської лікарні за 9 місяців 2016 року.

16. Про затвердження розміру батьківської плати за навчання дітей у Березанській школі мистецтв на 2016-2007 навчальний рік

17. Різне.


 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій