АПАРАТНА НАРАДА

АПАРАТНА НАРАДА

17 жовтня 2016 року в залі засідань міської ради під головуванням першого заступника міського голови Семененка А.М. відбулася апаратна нарада за участю заступника міського голови, начальників відділів, управлінь та структурних підрозділів виконавчого комітету, керівників установ і організацій міста, представників ЗМІ.

На апаратній нараді обговорені питання про виконання заходів по попередженню сказу тварин в м.Березань, про роботу Баришівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області за 9 місяців 2016 року (доповідач Нечупій Олег Васильович – начальник Баришівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області) про роботу сектору молоді та спорту виконавчого комітету Березанської міської ради за 9 місяців 2016 року ( Іванова Лариса Василівна – завідувач сектору молоді та спорту виконавчого комітету Березанської міської ради).

Перший заступник міського голови А.М.Семененко розпочав нараду з першочергового питання – 100 % отоплення по закладах соціально-культурного призначення.

Також доповів, що Березань знаходиться в зоні ризику на захворювання сказ (випадки захворювання дітей, через необережне поводження з тваринами зафіксовано в с.Недра та с.Лукаші). На комісії ДНПК 18.10.2016 буде вирішено, як діяти з безпритульними собаками та котами.

Начальники відділів, управлінь, структурних підрозділів виконавчого комітету Березанської міської ради та керівники підприємств, установ, організацій міста доповіли про роботу очолюваних ними служб.

В.о. головного лікаря Березанської міської лікарні Вусятицький Ю.Р. повідомим присутнім, що 20 жовтня 2016 року з 9-00 в Березанській міській лікарні проходитиме День донора.

Начальник Березанського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП в Київській області Астаф’єву А.А. повідомив, що з 12 жовтня по 10 листопада у м. Березань проводиться прийом заяв на участь у конкурсі на заміщення вакантних посад у сектор реагування патрульної поліції відділу поліції.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій