«Осінні старти» зібрали школярів

11 жовтня на спортивному комплексі «Дружба» відбулися змагання з легкої атлетики серед школярів, в яких взяли участь 165 учнів 5-6, 7-8, 9-10 класів загальноосвітніх закладів міста. Юнаки та дівчата змагалися з бігу на дистанції 60м, 300м та 400м

Переможцями змагань серед учнів 5-6 класів стали: на дистанції 60м - Бутовська Поліна (НВК), Дмитренко Роман (ЗОШ №2), на дистанції 300 м - Бутовська Поліна (НВК), Дмитренко Роман (ЗОШ №2). У змаганнях серед учнів 7-8 класів на дистанції 60 м кращими були: Романюк Анастасія (ЗОШ №1) та Галушко Максим (ЗОШ №1); на дистанції 400 м - Кошулько Діана (ЗОШ №2) та Галушко Максим (ЗОШ №1).

Перемогу серед учнів 9-10 класів святкували: на дистанції 60м - Павловська Юлія (ЗОШ №4) та Севериненко Сергій (ЗОШ №1); на дистанції 400 м - Павловська Юлія (ЗОШ №4) і Добридень Кирило (ЗОШ №2).

У загальнокомандному заліку І місце здобули легкоатлети ЗОШ №2 - 355 очок, ІІ місце в юних спортсменів ЗОШ №1- 350 очок, ІІІ місце посіли учні ЗОШ № 4 – 303 очка, ІV місце – за вихованцями НВК – 300 очок.

Чемпіони та призери змагань нагороджені дипломами сектору молоді та спорту.

Лариса Іванова, завідувач сектору молоді та спорту.