Ансамбль «Мон Руа» підкорив Одесу

Нещодавно в місті Одеса відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс юних талантів «Зірочка», в якому взяли участь найкращі вокальні та хореографічні колективи з усіх куточків України. Наше місто представляв ансамбль спортивного бального танцю «Мон Руа» Березанського міського будинку культури, художній керівник Лариса Пріхнич. Поважному журі на чолі з Народною артисткою України Наталією Баришевою та вскладі відомих мистецтвознавців з Молдови, Грузії, Росії юні березанці продемонстрували композицію «Святкоий вальс». Журі високо оцінило їхній виступ, тож вони стали лауреатами 2-ої премії у віковій категорії 12-14 років і здобули високі нагороди.  Більше того, колективу «Мон Руа» випала честь відкривати гала-концерт фестивалю, де були представлені найкращі вокальні та хореографічні номери. Окрім того, журі та організатори конкурсу запросили березанський ансамбль відвідати фестиваль і в наступному році.
Незабутні враження привезли додому березанці і від чорноморської Одеси. Надовго запам’ятались їм будинки з цікавою архітектурою – Оперний театр, Будинок клоунів, в якому проходив міжнародний фестиваль, морський порт, колоритна вулиця Дерибасівська з безліччю атракціонів, квіткарки в оригінальному вбранні і, звичайно, Чорне море. Його красою березанці мали нагоду милуватись щодня, адже проживали на березі моря у фешенебельному готелі. В усіх залишилися лише приємні враження від поїздки.
- Я дуже хотіла б подякувати батькам своїх вихованців за організацію цієї незабутньої поїздки і підтримку дітей, - наголошує художній керівник ансамблю Лариса Пріхнич, - А також щиро вдячна дирекції будинку культури за сприяння в організації нашої участі в цьому фестивалі.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій