АПАРАТНА НАРАДА 24 жовтня 2016 року


24 жовтня 2016 року в залі засідань міської ради під головуванням першого заступника міського голови Семененка А.М. відбулася апаратна нарада за участю заступника міського голови, керуючого справами, начальників відділів, управлінь та структурних підрозділів виконавчого комітету, керівників установ і організацій міста, представників ЗМІ.

На апаратній нараді обговорені питання про підготовку підприємств до роботи в осінньо-зимовий період; про проведену роботу з обстеження будівель і споруд всіх типів навчальних та лікувальних закладів, будівель з масовим перебуванням людей та соціального призначення ( доповідач - Семененко Анатолій Михайлович – перший заступник міського голови), про роботу відділу землекористування виконавчого комітету Березанської міської ради за 9 місяців 2016 року ( доповідач - Мельниченко Надія Василівна – головний спеціаліст відділу землекористування виконавчого комітету Березанської міської ради).

 

Перший заступник міського голови А.М.Семененко розпочав нараду з першочергового питання – 100 % опалення закладів соціально-культурного призначення.

Також доповів, що розробляється план щодо закріплення підприємств міста за вулицями міста для оперативного реагування під час очищення від снігу в зимовий час. Дав доручення керівникам установ, організацій, начальникам структурних підрозділів, відділів виконавчого комітету Березанської міської ради придбати інвентар та сіль для розчищення від снігу.

Начальники відділів, управлінь, структурних підрозділів виконавчого комітету Березанської міської ради та керівники підприємств, установ, організацій міста доповіли про роботу очолюваних ними служб.

Начальник Березанського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП в Київській області Астаф’єву А.А. повідомив, що з 22-24 жовтня у м. Березань та смт Баришівка проводилися відпрацювання щодо дотримання громадянами порядку та виявлення злочинів. Були залучені силові структури такі як 7 рота Нацгвардії України та полк особливого призначення «Миротворець», «Беркут» та служба патрульного реагування в кількості 60 чоловік.

 

Під час відпрацювання було складено 68 адміністративних протоколів, з них:

- порушення правил дорожнього руху (10- керування в нетверезому стані)

- розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях;

- куріння тютюнових виробів у заборонених місцях;

- завідомо неправдивий виклик спеціальних служб;

- порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами;

- порушення правил адміністративного нагляду.

Виявлено фактів кримінального правопорушення - 6, з них

3 крадіжки, 1 факт зберігання наркотичних засобів, 1 факт прийому металобрухту та 1 факт утримання грального бізнесу.

 

 

 

Начальник загального відділу

виконавчого комітету

Березанської міської ради І.В.Скибенко

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій