У Березані відбувся концерт ВІА «Лейся, песня»

26 жовтня у Березанському будинку культури зі своєю концертно програмою виступив вокально-інструментальний ансамбль «Лейся, песня» Made in Ukraine. Наше місто стало одним із багатьох у Всеукраїнському турне легендарних гурту. За словами художнього керівника будинку культури Антоніни Ткачук, у 2015 році за ініціативи соліста гурту Дмитра Доміна був сформований новий склад ансамблю, до якого увійшли досвідченні музиканти, що пройшли школу популярної команди. Вони зберегли оригінальні аранжування всіх пісень у їх початковому вигляді. Перед музикантами  нового складу постало завдання відтворити атмосферу вокально-інструментального ансамблю, відродити культуру і підняти його на належний рівень. І їм це, можна сказати, вдалось на славу – про це свідчить концерт у нашому місті.
У залі було більше сотні глядачів. На концерт завітали березанки переважно старшого віку, аби згадати пісні своєї молодості, але була серед глядачів і молодь та, на диво, чоловіки.
 У залі панувала неповторна, тепла атмосфера єднання артистів із глядачами. Особливо жваво реагувала публіка на легендарні хіти – «Прощай», «Обручальное кольцо», «Песенка про сапожника», «Вот увидишь», «Кто тебе сказал?», «Клён» та інші. Ці пісні глядачі знають напам‘ять, тож  співали їх разом із артистами. Виступ публіка сприймала дуже активно -  жіночки підтанцьовували, дарували  квіти, вигукували «Браво!».  Після кожної пісні звучали овації. По завершенню концерту артисти приділили увагу шанувальникам - фотографувалися з ними та давали автографи. Концерт сподобався всім глядачам і не залишив байдужим нікого з присутніх.
У Березані відбувся концерт ВІА «Лейся, песня»
У Березані відбувся концерт ВІА «Лейся, песня»
У Березані відбувся концерт ВІА «Лейся, песня»
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій