КАЗНАЧЕЙСЬКИЙ ОБЕРІГ!


 

В жовтні 2016 року завершилася Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна», яка розпочалася в першій декаді серпня. Її ідея полягала в тому,що казначеї територіальних органів ДКСУ своїми руками вишиють карту нашої Батьківщини, притаманними для кожного регіону орнаментами.

Символічно, що перші орнаменти на полотні були нанесені працівниками Донецької та Луганської областей, де з робочими візитами перебувала Голова Казначейства Тетяна Слюз. Вона особисто передала полотно з вишитим контуром карти, аби казначеї східних теренів України змогли долучитися до цієї патріотичної акції.

Карта пройшла доволі складний маршрут – побувала у всіх регіонах України. У кожному з них вона доповнювалась новими візерунками, нанесеними натхненними казначейськими майстринями. Вишивали її і чоловіки.

Казначеї Київщини прийняли естафету від Житомирських колег та з гордістю долучились до творчої роботи – зображення нашої Батьківщини на канві

На Софіївській площі було урочисто передано карту Голові Казначейства Тетяні Слюз та працівникам центрального апарату. Далі казначейський рукотворний оберіг знову побуває в усіх територіальних органах ДКСУ, після чого займе почесне місце в центральному апараті Казначейства як ще один символ єдності та патріотизму казначейської спільноти.КАЗНАЧЕЙСЬКИЙ ОБЕРІГ!

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій