Апаратна нарада

Апаратна нарада
Чому Завокзалля без освітлення?
 На черговій апаратній нараді, котру 25 липня провів міський голова, як зазвичай, розглядалися життєво важливі для міста питання. Розпочалася нарада з приємного моменту: В.Г. Тимченко привітав запрошених березанок, які взяли участь у Міжнародному проекті-конкурсі «Тарас Шевченко – єднає народи», організованого Міжнародною лігою «Матері і сестри – молоді України» за сприяння Міністерства культури України, Національної Ради жінок України, Національного музею Т. Шевченка, Національного академічного театру ім. І. Франка, товариства «Знання» України. Володимир Григорович нагородив подякою від оргкомітету конкурсу голову ГО «Фонд громади м. Березань» Аллу Новікову, яка організувала конкурс на місцевому рівні. А також вручив грамоту від оргкомітету директору Березанського краєзнавчого музею Галині Лаврентіївні Рих та диплом «мистецької надії» Софійці Чурпіті. Приємно, що почесне журі на чолі з головою Народною артисткою України Галиною Яблонською відзначило відео, на якому березаночки з високим виконавським рівнем декламують невмирущі вірші Великого Кобзаря. Міський голова привітав конкурсанток квітами і подарував книги. Апаратна нарада
 Тимчасово виконуюча обовязки начальника служби в справах сім‘ї та молоді виконкому Т.П. Дідик доповіла, що вже оздоровилось 906 березанських діток, робота в цьому напрямі триває. Тамара Петрівна зазначила, що практично всі діти та їх батьки задоволені відпочинком, але не обійшлося без ексцесу – двоє дітей з останнього заїзду до санаторію «Україна» повернулися додому, бо їхнім батькам не сподобалися умови відпочинку. Під час доповідей керівників міських комунальних підприємств міський голова представив виконуючого обов’язки директора КП «Березанькомунсервіс» Олега Сивака, а також дав вказівку начальнику КП ККП О.П. Вітру негайно налагодити вуличне освітлення в районі Завокзалля.
 - Сьогодні, до закінчення робочого дня чекаю від Вас доповіді про усунення причин, з яких не працює вуличне освітлення в цілому мікрорайоні, - резюмував Володимир Григорович.
 Начальник фінансового управління виконавчого комітету В.М. Матвієнко повідомила учасникам наради, що план надходжень до бюджету виконано на 75 відсотків і роботи по його стовідсотковому виконанню тривають. Головний лікар Березанської лікарні В.В. Луценко, котрий взяв слово наступним, розповів, що на разі триває ремонт будівлі хірургічного відділення закладу. 
- Нам терміново необхідні інженерно-технічні працівники, на сьогодні це – найбільша проблема лікарні, - сказав Володимир Вікторович. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій