Юристом бути престижно


Традиційно в нашому місті проводяться зустрічі старшокласників з представниками провідних українських вузів. Такі заходи мають, передусім, практичне значення для майбутніх абітурієнтів, які отримують необхідну інформацію про той чи інший вищий навчальний заклад, а відтак – мають можливість обрати улюблену професію. Профорієнтаційний захід для учнів 9-11-их класів шкіл міста відбувся цього понеділка, 26 грудня, у Центрі дозвілля. Цього разу до Березані завітали представники відомого вузу – Одеської юридичної академії – виконуючий обов‘язки директора коледжу Київського інституту інтелектуальної власності Національного університету «Одеська юридична академія» Микола Матійко та голова студентської ради Київського інституту інтелектуальної власності Олександра Шевчик. Юристом бути престижно
Київський інститут як філія Одеської юридичної академії працює у столиці два роки, зазначив Микола Матійко. Він був створений спеціально для студентів з Києва та Київщини, яким донедавна доводилося їхати в Одесу, щоб здобути вищу освіту. Нині мешканці столичного регіону мають можливість здобувати юридичний фах, навчаючись у столиці. Тим паче, два навчальні корпуси вузу, а також комфортабельний гуртожиток розташовані неподалік станції метро «Бориспільська», де зупиняються маршрутки з Березані. Окрім того, при Інституті інтелектуальної власності працює юридичний коледж, де мають можливість навчатися випускники 9-их та 11-их класів. Після закінчення коледжу студенти можуть вступити відразу на третій курс Одеської юридичної академії, таким чином зекономивши час для здобуття вищої освіти. Про навчання у вузі та умови проживання в гуртожитку розповіла присутнім Олександра Шевчик. Інститут має хорошу матеріальну базу: просторі аудиторії, оснащені за останнім словом техніки, досвідчених викладачів. Досить комфортний гуртожиток: у кожній кімнаті проживає по два студенти, є санвузол та кухня. 
 Досвідчений суддя Баришівського районного суду Володимир Єременко розповів школярам про професію юриста. Молодший син Володимира Максимовича Ярослав теж навчається в Київському інституті Одеської юридичної академії. 
Висококваліфіковані фахівці в галузі права дуже потрібні нашій країні, зазначив Володимир Максимович. Тим паче, вони отримують достойну зарплату. І це теж важливо у наш час.
 Під час зустрічі старшокласники мали можливість поставити запитання гостям. Учнів цікавило багато чого: яка зарплата у судді; як зробити успішну кар‘єру юриста; скільки коштує навчання у вузі?  Доповідачі давали вичерпні відповіді, які доповнювали прикладами з власного життя. 
Сподіваємося, що ця зустріч допоможе старшокласникам визначитися з майбутньою професією.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій