АПАРАТНА НАРАДА 24 січня 2017 року


24 січня 2017 року в залі засідань міської ради під головуванням першого заступника міського голови Семененка А.М. відбулася апаратна нарада за участю заступника міського голови, керуючого справами, начальників відділів, управлінь та структурних підрозділів виконавчого комітету, керівників установ і організацій міста, представників ЗМІ.

На апаратній нараді обговорені питання:

1. Про роботу Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області на 2017 рік.

2. Звіт про роботу Березанського міського центру зайнятості за 2016 рік та план роботи на 2017 рік.

3. Про підсумки діяльності Березанського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області за 2016 рік

 

Перший заступник міського голови А.М.Семененко розпочав нараду з вшанування хвилиною мовчання загиблого в зоні проведення АТО мешканця с.Недра Баришівського району Захаревича Сергія, 1996 р.н.

 

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, А.М.Семененко вручив грамоту Вусятицькому Юрію Романовичу, заступнику головного лікаря по лікувальній частині, з нагоди дня народження та святкування Дня Соборності України.

Надалі відбулося представлення Усик Валентини Григорівни, прийнятої на посаду в.о. начальника відділу культури і туризму виконавчого комітету Березанської міської ради на період відпустки начальника відділу культури і туризму Клименко С.В. за строковим трудовим договором (контрактом) з 18.01.2017, а також представлення Панталія Віктора Олексійовича - начальника міськрайонного відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Начальники відділів, управлінь, структурних підрозділів виконавчого комітету Березанської міської ради та керівники підприємств, установ, організацій міста доповіли про роботу очолюваних ними служб.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій