Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача сектору з питань праці

 

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Березанської міської ради оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача сектору з питань праці.

Відповідно до Порядку проведення конкурсу та згідно з Типовими професійно-кваліфікаційними характеристиками посад встановлюються кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду: громадянство України, вища освіта: економічна, фінансова, юридична, відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, навики роботи на ПК, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи в органах місцевого самоврядування або в органах державної служби не менше 3-х років.

Особи, які відповідають кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

-заяву про участь в конкурсі в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органи місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартками розміром 4X6 см;

-копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання,присудженого наукового ступеня;

-копію документа, який посвічує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);

-декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування , у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Додаткова інформація надається за тел. 6-29-03.

Прийом документів проводиться протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Березань, вул. Набережна, 4.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій