Формуємо новий склад громадської ради


Виконавчий комітет Березанської міської ради пропонує представникам громадських організацій м. Березань, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України, надати заяву для участі в установчих зборах з метою формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Березанської міської ради на період 2017 -2018 роки.
Установчі збори відбудуться о 16.00 20 лютого 2017 р. в актовій злі Березанської міської ради.
До складу ініціативної групи входять Родинський Сергій Олегович, в.о. голови громадської ради діючого складу громадської ради та Варениченко Володимир Павлович.
Заява для участі в установчих зборах подається до представника ініціативної групи в приміщенні Березанської міської ради. Попередньо зателефонуйте за номером 063-313-26-20 в період з 01.02.2017 р. по 10.02.2017 р.
Прийом заяви для участі в установчих зборах відбудеться у період з 01.02.2017 р по 10.02.2017 р.
Заява оформлюється в довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
До заяви додаються:
- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах посвідчене печаткою (у разі наявності);
- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.
З 11.02.2017 р. прийом заяв для участі в установчих зборах буде припинено.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій