Заощаджуйте кошти - сплачуйте вчасно!


Згідно ст. 1 Закону України «Про виконавче провадження» виконавче провадження є завершальною стадією судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб), сукупність дій органів і осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень покладено на Державну виконавчу службу та з 05.10.2016 року, на приватних виконавців.

З 05.10.2016 року, набрав чинності Закон України «Про виконавче провадження», який суттєво відрізняється від попереднього, а саме:відсутність терміну самостійного виконання рішення для боржника, обов’язкова сплата авансового внеску для стягувача у розмірі 2% від суми стягнення, але не більше 10 мінімальних заробітних плат, за рішеннями немайнового характеру у розмірі 1 мінімальної заробітної плати.

Новим законом посилено відповідальність боржника у виконавчому провадженні.Заощаджуйте кошти - сплачуйте вчасно!

Так згідно статті 18813КпАП невиконання законних вимог державного виконавця, приватного виконавця щодо усунення порушень законодавства про виконавче провадження, несвоєчасне подання або неподання звітів про відрахування із заробітної плати та інших доходів боржника, неподання або подання недостовірних відомостей про доходи і майновий стан боржника, ненадання на вимогу державного виконавця, приватного виконавця декларації про доходи та майно, що подається відповідно до Закону України "Про виконавче провадження", чи зазначення у такій декларації неправдивих відомостей або неповідомлення про зміну відомостей, які зазначаються у декларації, неповідомлення боржником про зміну місця проживання чи місцезнаходження або місця роботи (отримання доходів), а також неявка без поважних причин за викликом державного виконавця, приватного виконавця - тягнуть за собою накладення штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

В зв’язку з вищенаведеним порадив би боржникам не зволікати за викликом до державного виконавця, а вчасно сплачувати борги та штрафи, про що надавати виконавцю квитанцію про сплату штрафу чи боргу.

Стосовно показників роботи відділу за 2016 рік потрібно зазначити, що на 2 державних виконавців підлягало виконанню 1492 виконавчих документів на суму 43959012 грн. завершено 777 виконавчих документів, на суму 16485335 грн. стягнуто виконавчого збору на користь держави 65733 грн.

З 05.01.2017 року, вступив у дію новий реєстр виконавчих проваджень – Автоматизована система виконавчих проваджень, яка автоматично формує єдиний реєстр боржників в якому відображається інформація щодо боржників.

 

С.М. Іораш, в.о. начальника Березанського МВДВС

ГТУЮ у Київській області. скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій