Дорогі діти! Шановні педагоги, батьки, гості!


 

Сьогоднішнє свято - особливе, адже воно стосується дуже багатьох людей: нинішніх учнів, випускників школи, вчителів, які працюють тут зараз і які працювали раніше, батьків та представників усієї міської громади.

Загальноосвітня школа № 4 відзначає сьогодні двадцяту річницю свого існування, тож ми зібралися тут, щоб привітати всіх з цим святом і побажати нинішньому учнівському та педагогічному колективу подальшої успішної дороги, яка веде до знань і до життєвих успіхів.

Школа – це особливе місце, це заклад, де кожна дитина здобуває знання і вчиться спілкуватися з навколишнім світом, де маленькі громадяни отримують навики і досвід, який в подальшому допоможе їм стати повноцінними громадянами, опанувати хорошу професію і знайти своє місце в житті. Школа дає нашим дітям освіту, а гарна освіта відкриває перед ними широку дорогу і допомагає кожному з них реалізувати свої плани і задуми. Школа формує характери дітей, виховує в них найкращі моральні якості та сприяє духовному розвитку кожного учня.Дорогі діти! Шановні педагоги, батьки, гості!

Від імені депутатського корпусу Березанської міської ради, від членів виконкому та від себе особисто хочу щиро подякувати педагогічному колективу, всім працівникам школи № 4 за їхню сумлінну працю, за батьківську турботу про своїх учнів, за вагомий внесок у виховання молодого покоління. Школі бажаю процвітання і стабільного розвитку, вчителям – морального задоволення від своєї щоденної роботи і гідної оплати праці, а учням зичу гарних оцінок, міцних знань, досягнення нових вершин в житті, а ще – завжди і всюди пам’ятати, що путівку в життя вам дають ваші батьки і вчителі, що вони завжди турбуються про вас, вболівають за вас і пишаються вами. Будьте гідними їхньої любові!

Ще раз вітаю вас зі 20 – річчям загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4 і бажаю всім гарного свята та успішних буднів!

 

З повагою

міський голова В.Г.ТИМЧЕНКО

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій