ЩОДО ПАСПОРТІВ БЮДЖЕТНИХ ПРОГРАМ


 

 

Управління Державної казначейської служби України у м. Березані Київської області повідомляє наступне.

З 1 січня 2017 року на рівні місцевих бюджетів застосовується Програмно-цільовий метод (далі ПЦМ), питання застосування якого регулюється Бюджетним кодексом України. Отже, всі розпорядники коштів місцевого бюджету з 1 січня 2017 року перейшли на програмно-цільовий метод.

Застосування ПЦМ у бюджетному процесі передбачає складання паспортів бюджетних програм. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету – це документ, який визначає мету, завдання, відповідальних виконавців, результативні показники та інші характеристики бюджетної програми відповідно до бюджетного призначення, встановленого рішенням про місцевий бюджет ( п.І, пп1.1 Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затверджених Наказом МФУ № 836 від 26.08.2014р., далі – Наказ 836).

Паспорти бюджетних програм головного розпорядника затверджуються спільним наказом головного розпорядника та фіноргану в трьох примірниках протягом 45 днів від дня набрання чинності рішенням про місцевий бюджет ( пп.1.6 п.І Наказу 836).

Згідно пп.1.7 п.І Наказу 836, один примірник спільного наказу про затвердження паспортів бюджетних програм залишається у фіноргані, другий та третій – передаються відповідному головному розпорядникові, один з яких у встановленому порядку передається до відповідного територіального органу Державної казначейської служби України.

Виходячи з цього, Управління Державної казначейської служби України у м. Березані Київської області нагадує, що термін подання паспортів бюджетних програм спливає 14 лютого 2017 року.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій