НАШИМ СОЛДАТАМ - ДАРУНКИ ДО СВЯТА


 «Сину мій! Брате! Хоробрий солдате! Живим повертайся до рідної хати!» - з такою щирою молитвою на вустах ось уже третій рік поспіль лягають спати і прокидаються тисячі українців в усіх куточках нашої країни, прагнучи миру і закінчення війни на східних рубежах нашої Батьківщини, бажаючи швидкого повернення додому нашим мужнім солдатам, які боронять нас всіх від ворога.
 Але щирі побажання й молитви мають бути підкріплені реальними справами, тож, підтримуючи ініціативу голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, жителі нашого міста напередодні Новорічно – Різдвяних свят відправили гуманітарний вантаж військовослужбовцям 43-ї окремої артилерійської бригади надважкої артилерії Збройних сил України. Основу вантажу склали дизельна теплова гармата, сім зарядних пристроїв, набори насадок та ключів, два дизельних генератори, набори для роботи по дереву та по металу, дриль, шліфувальна машинка, бензопила, сокири, колуни, 100 мерів утеплювача «Ізовер», 100 метрів плівки, засоби особистої гігієни, 7 кг лимонів, 26 кг мандаринів, 29 кг бананів, 50 кг апельсинів. 
 Придбання всього вище переліченого стало можливим завдяки тому, що трудові колективи багатьох закладів, установ та організацій міста перерахували для цього свій одноденний заробіток. Благодійну допомогу надали також приватні підприємці та окремі громадяни (деякі з них навіть не захотіли називати своїх імен).
 НАШИМ СОЛДАТАМ  - ДАРУНКИ ДО СВЯТА
 Великої вдячності заслуговують всі, хто долучився до акції і зробив посильний внесок у допомогу українським воїнам, у наближення нашої спільної перемоги. Це працівники міського відділу освіти, міської лікарні, виправної колонії № 95, військкомату,  ТОВ «Березанська суконна фабрика», виконавчого комітету Березанської міської ради, ТОВ «Тепло – Березань», управління соціального захисту населення та територіального центру соціального обслуговування, архітектурно – планувального бюро, центру зайнятості, комбінату комунальних підприємств, КП «Житлово – побутове підприємство», ТОВ «Елмер», ТОВ «Фарма Маркет», КП «Міськводоканал», ТОВ «Ринок 2», ТОВ «Белла – Трейд», Трубіжводоуправління, Березанського сектору обслуговування громадян № 2 Баришівського об’єднаного управління ПФУ Київської області, управління ДКС в м. Березань, ТОВ «АвтоНомія», ТОВ «Велес Фарм», КП «Березанський інформаційний медіацентр», ФОП Нипорка Б.О., ПП Кухарєв О.Є., ФОП Кохан О.В., ПП Рудківський О.М., ФОП Назаренко В.О., ПП Сошенко Ю.О., ФОП Ольшевський К.М., ПП Кованжи Д.І., ПП Гапон В.М., ПП Стеценко Т.М.,  ФОП Богдан А.О., ПП «Сорт», ПП «Миколай+», «АВС+», ТОВ «ЮРЖ-БУД», ПП «СВТ»,  ТОВ «Вікторія», ПП «КБС – 100», ТОВ «Нафтосервіс», Подрєзова Н.Г., Подрєзов В.М., Братко В.Б., Проценко О.Г., Матюха П.Г., Орлов Д.Ю., Хатян Т.В., Хатян Ю.Г., Хрущова Т.П., Дмитренко Л.М., Майстренко В.В., Поповська О.М.
 Особлива подяка березанським діткам, які передали військовим листи із святковими побажаннями і яскраві малюнки, які стануть оберегами для солдатів та офіцерів, котрі стоять на сторожі наших мирних буднів. 
 Хай там, на передових рубежах Східного фронту, наших захисників зігрівають теплі й сердечні  побажання: 
«Український вояче! В бою не відступай
Свою Вкраїну – неньку ти мужньо захищай!
Хай Бог тебе боронить! Хай кулі оминуть!
Хай перемогу ангели на крилах принесуть!»
 Міський голова В.Г.Тимченко, депутат Київської обласної ради О.І.Павленко та член виконкому Д.І.Кованжи доправили зібраний березанцями вантаж в розташування 43-ї бригади, особовий склад якої передав жителям Березані щиру подяку за отриману матеріально – технічну підтримку та заряд позитивного настрою. 
Тамара Дідик.
  З перших вуст
Наші воїни повернуться лише з перемогою
Своїми враженнями від поїздки у зону АТО з нашими читачами поділилися Березанський міський голова Володимир Тимченко та депутат Київської обласної ради Олександр Павленко:
- В п‘ятницю, 23 грудня, колона з 44-ох автомобілів з гуманітарною допомогою бійцям у супроводі голови КОДА Олександра Горгана, голів райдержадміністрацій, міських голів вирушила до Дніпра, а наступного дня дісталася Донеччини, де її зустріли представники військових частин. У супроводі військових Збройних Сил України гуманітарний вантаж  доправили до місця призначення – 43-ої артилерійської бригади. Також свою гуманітарну допомогу привезли артилеристам Баришівський, Яготинський, Згурівський, Переяслав-Хмельницький райони та місто Переяслав-Хмельницький. Варто уточнити, що 43-тя бригада разом з потужною артилерією дислокується на за сімдесят, а за тридцять кілометрів від лінії зіткнення, як того і вимагають Мінські домовленості.НАШИМ СОЛДАТАМ  - ДАРУНКИ ДО СВЯТА
Бійці нас зустріли дуже привітно, пригостили солдатською кашею, дали постріляти зі стрілецької зброї. Їм було приємно, що про них пам‘ятають і турбуються земляки. Дуже дякував за допомогу командир бригади. Адже лише Київщина ініціювала таку благородну акцію. Інші частини, позиції яких знаходились поблизу 43-ої бригади, взагалі, не отримали ніякої гуманітарної допомоги. І варто зазначити, що всі матеріали, інструменти, які зібрали березанці, дуже потрібні бійцям. Воїни навіть не розраховували, що допомога буде доставлена так оперативно. Ми вручили й адресні посилки березанцям, які служать у 43-тій артилерійській бригаді, а також мандарини, апельсини, мед, варення, аби трохи «підсолодити» армійське життя. Не можемо сказати, що забезпечення наших бійців погане. У них є якісне військове обмундирування, достатнє харчування. Але ж все передбачити та забезпечити абсолютно всі потреби бійців неможливо. Наша допомога допоможе військовим пережити люті морози в утеплених бліндажах. Нам приємно відзначити, що бойовий дух в наших бійців – високий, і вони налаштовані повернутися додому лише з перемогою. Командир 43-тої артилерійської бригади пообіцяв обов‘язково відвідати наше місто і особисто подякувати березанцям за зібрану допомогу. І надалі Березань допомагатиме мужнім воїнам, які боронять територіальну цілісність України. Хоча дуже хотілось, щоб війна на Сході країни якнайшвидше закінчилася і ця допомога армії була останньою. Краще брати участь у мирних заходах, допомагати березанцям, які цього потребують. 
НАШИМ СОЛДАТАМ  - ДАРУНКИ ДО СВЯТА
НАШИМ СОЛДАТАМ  - ДАРУНКИ ДО СВЯТА
   

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій