Військово-транспортний обов’язок


З 7 липня 2015 року прийнято зміни до постанови КМУ від 28.12.2000 №1921, якою затверджено Положення про військово-транспортний обов’язок.
З оновленням документу підприємства мають інформувати військкомат про наявність транспортних засобів і техніки, їх технічний стан, а також про громадян, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях на таких транспортних засобах і техніці. Інформація подається два рази на рік - до 20 червня і до 20 грудня.
Відповідно до п. 4. перелік транспортних засобів і техніки, які можуть призначатися для задоволення потреб військових формувань на особливий період, визначається Міноборони.Військово-транспортний обов’язок
Відповідно до п. 15 Постанови № 1921 керівники підприємств, установ та організацій подають військовим комісаріатам щороку до 20 червня та 20 грудня інформацію про наявність транспортних засобів і техніки, їх технічний стан, а також про громадян, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях на таких транспортних засобах і техніці.
Щодо обов’язку подання такої інформації, то у п. 14 Постанови № 1921 визначено вичерпний перелік обов’язків підприємства.
Відповідно до п. 18 2 19 Постанови № 1921 транспортні засоби і техніка підприємств, установ та організацій, призначені для задоволення потреб військових формувань на особливий період, підлягають перевірці військкоматами не частіше одного разу на рік, але не рідше трьох разів на п’ять років в мирний час.
Перевірка проводиться з метою визначення мобілізаційної готовності за окремими графіками та планами, що розробляються військкоматами, погоджуються з місцевими держадміністраціями, затверджуються обласними військовими комісаріатами та доводяться районними (міськими) військовими комісаріатами до відома керівників підприємств, установ та організацій.
Керівники підприємств, установ та організацій зобов’язані забезпечити доступ представників військових комісаріатів до транспортних засобів і техніки для проведення перевірки їх мобілізаційної готовності. За результатами перевірки складається акт у чотирьох примірниках.
 Відповідно до п. 5 Постанови № 1921 посадові особи та громадяни несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання військово- транспортного обов’язку відповідно до закону.
В. Максимець, т.в.о. військового комісара Березанського міського військового комісаріату, підполковник.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій