Про підсумки діяльності Березанського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області за 2016 рік


Життя кожної людини починається з державної реєстрації народження і отриманням офіційного документу визнаного державою, який підтверджує права і свободи людини і громадянина.

Проживаючи своє життя кожна людина здійснює свої права та обов’язки в межах чинного законодавства України .

Кожна людина за своє життя звертається до відділу державної реєстрації актів цивільного стану неодноразово. Питання діяльності відділу різноманітні, але основні це ті юридичні факти, які підлягають державній реєстрації, а саме народження, шлюб. Розірвання шлюбу. Зміна імені та смерть.

Так, за 2016 рік до Березанського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану звернулася значна кількість населення міста Березань та жителів інших населених пунктів.

Впродовж року нашим відділом було складено 191 актовий запис про народження, 126 актових записів про шлюб, 17 актових записів про розірвання шлюбу та проставлено 55 відміток про розірвання шлюбу за рішенням суду , 5 осіб змінили своє ім’я, та 240 актових записів про смерть.

Серед найпопулярніших жіночих та чоловічих імен, які присвоювали батьки своїм малятам, були і рідковживані, наприклад - Антон, Гаврііл, Давід, Дамір, Захар, Марк, Макар, Тимур, Ростислав, Алевтіна, Еріка, Евеліна, Злата, Ліана, Маргарита, Сніжана, Тіна, Уляна.

У 2016 році зменшилась смертність населення - в порівнянні з 2015 роком. Так, у 2015році було зареєстровано 287 актових записів про смерть, у 2016 році – 240 актових записів. Також зменшилась кількість зареєстрованих у цьому році шлюбів на 68 у порівнянні з минулим роком.

А от народження у 2016 році лише на 8 менше ніж у 2015.

У 2016 році Міністерством юстиції України було запроваджено декілька пілотних проектів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Так працівники відділів проводять державну реєстрацію народження дитини безпосередньо у медичному закладі де приймалися пологи. А отже нашим відділом реєструвалися новонароджені дітки батьки яких є жителями не тільки міста Березань, а й з інших місцевостей. Також враховуючи, що Березанське пологове відділення у липні цього року було закрите на ремонт, то новонароджених березанських діток реєстрували інші відділи державної реєстрації актів цивільного стану, що не дає нам стовідсотково сказати, що народжень в цьому році менше ніж в минулому.

Тож будемо сподіватися на кращі позитивні події у новому 2017 році.

 

Начальник Березанського міського відділу

державної реєстрації актів цивільного стану

Головного територіального управління

юстиції у Київській областіН.С.Пікало

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій