Реалізація Закону України "Про очищення влади"

ПОВІДОМЛЕННЯ № 83 від 11.09.2018 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

У виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки Васіної Ганни Миколаївни - на посаді  головного спеціаліста загального відділу апарату Березанської міської ради та її виконавчого комітету відповідно до Закону України "Про очищення влади" .    
 
 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 82 від 10.08.2018 про закінчення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».  
 
У виконавчому комітеті Березанської міської ради закінченко перевірку  Ткачук Антоніни Ростиславівни - на посаді  начальника відділу культури і туризму виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади" .   
 
 
 

ПОВІДОМЛЕННЯ № 81 від 13.07.2018 про закінчення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади». 
 
У виконавчому комітеті Березанської міської ради закінченко перевірку  Балацької Наталії  Миколаївни - на посаді  головного спеціалітса сектору сімейних форм виховання служби у справах дітей і сім’ї виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади" . 
 
 

 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 80 від 13.07.2018 про закінчення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

У виконавчому комітеті Березанської міської ради закінченко перевірку Іващенко Наталії Степанівни - на посаді  начальника відділу спеціаліста з питань економіки, власності, торгівлі та приватизації житла виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади" .   
 
 

 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 79 від 08.06.2018 про закінчення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

У виконавчому комітеті Березанської міської ради закінченко перевірку Герасимової  Тетяни Олександрівни - на посаді  адміністратора Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади" .  
 
 
 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 78 від 04.06.2018 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

У виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки Павленка Олександра Івановича - на посаді  заступника міського голови відповідно до Закону України "Про очищення влади" .    

 
 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 77 від 29.05.2018 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

У виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки Ткачук Антоніни Ростиславівни - на посаді  начальника відділу культури і туризму виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади" .   
 
 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 76 від 06.05.2018 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

У виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки Балацької Наталії  Миколаївни - на посаді  головного спеціалітса сектору сімейних форм виховання служби у справах дітей і сім’ї виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади" . 
 
 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 75 від 06.05.2018 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

У виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки Іващенко Наталії Степанівни - на посаді  начальника відділу спеціаліста з питань економіки, власності, торгівлі та приватизації житла виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади" .

 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 74 від 07.05.2018 про закінчення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

У виконавчому комітеті Березанської міської ради закінченко перевірку Діденко Віталії  Валеріївни - на посаду  адміністратора Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади" .  
 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ № 73 від 07.05.2018 про закінчення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

У виконавчому комітеті Березанської міської ради закінчено перевірку Лященко Анастасії Вікторівни  - на посаду  адміністратора Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади" .  
 
 

 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 72 від 16.04.2018 про закінчення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

У виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки Лепської Лесі Василівни - на посаду  провідного спеціаліста сектору агропромислового розвитку відділу землекористування та агропромислового розвитку виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади" . 

 

 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 71 від 05.04.2018 про закінчення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

У виконавчому комітеті Березанської міської ради закінчено перевірку  Галецького Сергія Васильовича - на посаду головного спеціаліста - інспектора праці сектору з контролю за додержанням законодавства про працю виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади".
 
 
 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 70 від 28.03.2018 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

У виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки Герасимової Тетяни Олександрівни - на посаду  адміністратора Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади" .  

 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 69 від 23.03.2018 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

У виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки Лепської Лесі Василівни - на посаду  провідного спеціаліста сектору агропромислового розвитку відділу землекористування та агропромислового розвитку виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади" . 

 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 68 від 23.03.2018 про закінчення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

У виконавчому комітеті Березанської міської ради закінчено перевірку  Самійленко Світлани Анатоліївни - на посаду провідного спеціаліста відділу з питань економіки, власності, торгівлі та приватизації житла виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади" .
 

 
 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 67 від 13.03.2018 про припинення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» в зв’язку зі звільненням Маркович Наталії Олександрівни.

 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 66 від 22.02.2018 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

У виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки Маркович Наталії Олександрівни - на посаду начальника відділу  з питань економіки, власності, торгівлі та приватизації житла виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади" .   

 
 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 65 від 19.01.2018 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

У виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки Діденко Віталії  Валеріївни - на посаду адміністратора Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади" .  

 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 64 від 19.01.2018 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

У виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки Лященко Анастасії Вікторівни - на посаду адміністратора Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади" . 

 
 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 63 від 11.12.2017 про закінчення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

У виконавчому комітеті Березанської міської ради закінчено перевірку:
1.  Ковтун Альони Петрівни - головного  спеціаліста сектору взаємодії з громадскістю  апарату Березанської міської ради та її виконавчого комітету відповідно до Закону України "Про очищення влади" ;
2. Лепіско Тетяни Борисівни - головного спеціаліста загального відділу апарату Березанської міської ради та її виконавчого комітету відповідно до Закону України " Про очищення влади";
3. Ярутіч Альони Олександрівни - головного спеціаліста сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Березанської міської ради.
 

 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 62 від 11.12.2017 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

У виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки Самійленко Світлани Анатоліївни - на посаду провідного спеціаліста відділу з питвань економіки, власності, торгівлі та приватизації житла виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади" .

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ № 61 від 01.11.2017 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

 

У виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки Скрипник Ольги Василівни - на посаду державного реєстратора відділу з питань реєстрації  виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади" .

Довідка_Скрипник [490,43 Kb]

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ № 60 від 15.09.2017 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

 

У виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки Шкулети Оксани Володимирівни - на посаду спеціаліста І категорії відділу організаційно-кадрової роботи та з питань внутрішньої політики апарату  виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади"

Довідка_Шкулета [83,51 Kb]

 

 


ПОВІДОМЛЕННЯ № 59 від 15.09.2017 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

 

У виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки Галецького Сергія Васильовича- на посаду головного спеціаліста-інспектора праці  сектору контролю за додержанням законодавства про працю  виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади"

Заява_Галецький [31,8 Kb]

Декларація_Галецький [414,93 Kb]

 


 

ПОВІДОМЛЕННЯ № 58 від 15.09.2017 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

У виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки Ковтун Альони Пертівни - на посаду головного спеціаліста-сектору взаємодії з громадськістю апарату  виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Декларація_Ковтун [345,43 Kb]
Заява_Ковтун [32,58 Kb]

 

 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 57 від 05.06.2017 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».
У виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки Качанова Ігоря Васильовича- на посаду завідувача сектору контролю за додержанням законодавства про працю - інспектора праці виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади".

 

 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 56 від 02.06.2017 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».
У виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки Лепіско Тетяни Борисівни - на посаду головного спеціаліста загального відділу виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади".
 
Додаток:
 
 


ПОВІДОМЛЕННЯ № 55 від 01.06.2017 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».
У виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки Ярутіч Альони Олександрівни - на посаду головного спеціаліста загального відділу виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади".
 
Додаток:


 
ПОВІДОМЛЕННЯ №54 від 15.02.2017 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».
 У виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки Менько Богдани В`ячеславівни - на посаду головного спеціаліста сектору сімейних форм виховання служби у справах дітей та сім`ї виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади".
 
Додаток:
 
 

ПОВІДОМЛЕННЯ №53 від 02.02.2017 про проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».
 У виконавчому комітеті Березанської міської ради проведено перевірку Хатян Антоніни Анатоліївни - на посаду начальника сектору бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера Фінансового    управління виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади".
 
Додаток:
 
 
 
ПОВІДОМЛЕННЯ №52 від 25.10.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».
25.10.2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки Яхно Катерини Григорівни - на посаду начальника відділу з питань економіки, власності, торгівлі та приватизації житла виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади".
 
Додаток:
Декларація про доходи [4,91 Mb]
 
ПОВІДОМЛЕННЯ №51 від 17.10.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».
17.10.2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки Роздобудько Наталії Анатоліївни - на посаду провідного спеціаліста відділу культури і туризму виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади".
 
Додаток:
 
ПОВІДОМЛЕННЯ №50 від 23.09.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».
23.09.2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки Кийко Світлани Володимирівни - на посаду державного реєстратора відділу з питань реєстрації виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади".
 Декларація про доходи [4,01 Mb]
 
ПОВІДОМЛЕННЯ №49 від 20.09.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».
 
20.09.2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Брус Алли Валеріївни - на посаду адміністратора Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади".
 
Додаток:
 
ПОВІДОМЛЕННЯ №48 від 31.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

31 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Хмарук Вікторії Вікторівни - на посаду провідного спеціаліста відділу з питань організаційно-кадрової роботи та з питань внутрішньої політики апарату Березанської міської ради та її виконавчого комітету відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:

Довідка про результати перевірки 
ПОВІДОМЛЕННЯ №47 від 31.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

31 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Бурунової Алли Іванівни - на посаду провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 


Розпорядження № 202-к від 29.08.2016 року
Про проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" 

ПОВІДОМЛЕННЯ № 46 від 29.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

29 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Євенко Віри Петрівни, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки [35 Kb]

ПОВІДОМЛЕННЯ № 45 від 29.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

29 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Гаркуши Лариси Леонідівни, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки [34,5 Kb]

ПОВІДОМЛЕННЯ № 44 від 29.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

29 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Божок Тетяни Віталіївни, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 

ПОВІДОМЛЕННЯ № 43 від 29.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

29 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Харченко Наталії Константинівни, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки [34,5 Kb]

ПОВІДОМЛЕННЯ № 42 від 29.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

29 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Олексійчук Людмили Валеріївни, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки [34,5 Kb]

ПОВІДОМЛЕННЯ № 41 від 29.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

29 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Матвієнко Валентини Миколаївни, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки [35 Kb]

ПОВІДОМЛЕННЯ № 40 від 29.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

29 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Деменської Майї Іванівни, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки [35 Kb]

ПОВІДОМЛЕННЯ № 39 від 29.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

29 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Клименко Світлани Володимирівни, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки [35 Kb]

ПОВІДОМЛЕННЯ № 38 від 29.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

29 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Іванова Лариси Василівни, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки [35,5 Kb]

ПОВІДОМЛЕННЯ № 37 від 29.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

29 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Дідик Тамари Петрівни, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки [35 Kb]

ПОВІДОМЛЕННЯ № 36 від 29.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

29 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Рощини Світлани Олександрівни, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки [35 Kb]

ПОВІДОМЛЕННЯ № 35 від 29.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

29 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Літвіх Лариси Миколаївни, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки [35 Kb]

ПОВІДОМЛЕННЯ № 34 від 29.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

29 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Добровольської Тамари Іванівни, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки [35 Kb]

ПОВІДОМЛЕННЯ № 33 від 29.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

29 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Коробки Олексія Федоровича, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 

ПОВІДОМЛЕННЯ № 32 від 29.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

29 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Чорної Ніни Валеріївни, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 

ПОВІДОМЛЕННЯ № 31 від 29.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

29 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Божок Інни Олександрівни, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 

ПОВІДОМЛЕННЯ № 30 від 29.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

29 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Зеленової Олени Петрівни, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 

ПОВІДОМЛЕННЯ № 29 від 29.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

29 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Щерби Тетяни Валентинівни, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 

ПОВІДОМЛЕННЯ № 28 від 29.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

29 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Сітайло Юлії Павлівни, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
 

ПОВІДОМЛЕННЯ № 27 від 29.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

29 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Харченко Тамари Василівни, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 

ПОВІДОМЛЕННЯ № 26 від 29.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

29 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Хруль Лесі Валентинівни, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 

ПОВІДОМЛЕННЯ № 25 від 16.08.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

16 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Панченко Ірини Сергіївни - на посаду провідного спеціаліста відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 


ПОВІДОМЛЕННЯ № 24 від 30.06.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

30 червня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Шикіної Тетяни Іванівної - на посаду начальника відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 


ПОВІДОМЛЕННЯ № 23 від 07.06.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

07 червня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Богачук Юлію Юріївну - на посаду провідного спеціаліста відділу землекористування виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 22 від 17.05.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

17 травня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Петренко Андрій Петрович - на посаду заступника міського голови відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки [34,5 Kb]ПОВІДОМЛЕННЯ № 21 від 11.05.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

11 травня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Кийко Наталії Андрії - на посаду адміністратора центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 20 від 10.05.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

10 травня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Тоцької Аліни Леонідівни - на посаду спеціаліста І категорії відділу з питань організаційно-кадрової роботи та з питань внутрішньої політики апарату Березанської міської ради та її виконавчого комітету відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 19 від 04.05.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

4 травня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Шамши Ігора Володимировича - на посаду головного спеціаліста сектору з питань житлово-комунального господарства виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 18 від 12.04.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

12 квітня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Мельниченко Надії Василівни - на посаду провідного спеціаліста відділу землекористування виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 17 від 12.04.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

12 квітня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Чепурної Людмили Володимирівни - на посаду головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки 


ПОВІДОМЛЕННЯ № 16 від 04.04.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

04 квітня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Нестреляй Юлії Іванівни - на посаду провідного спеціаліста відділу з питань економіки, власності, торгівлі та приватизації житла виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки 


ПОВІДОМЛЕННЯ № 15 від 04.04.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

04 квітня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Кирди Рімми Ашиківни - на посаду головного спеціаліста сектору з питань житлово-комунального господарства виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 14 від 01.04.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

01 квітня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Дзюби Надії Володимирівни - на посаду начальника Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 13 від 01.04.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

01 квітня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Калюжної Ніни Никифорівни - на посаду завідувача сектору соціальної підтримки служби у справах дітей та сімї виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки 


ПОВІДОМЛЕННЯ № 12 від 01.04.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

01 квітня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Матюхи Олени Миколаївни - на посаду головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи та з питань внутрішньої політики апарату Березанської міської ради та її виконавчого комітету відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи
 
Довідка про результати перевірки 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 11 від 01.04.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

01 квітня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Балан Тетяни Миколаївни - на посаду адміністратора Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Березанської міської ради відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 10 від 01.04.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

01 квітня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Бордилєвої Вікторії Василівни - на посаду провідного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи та з питань внутрішньої політики апарату Березанської міської ради та її виконавчого комітету відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи
 
Довідка про результати перевірки 
ПОВІДОМЛЕННЯ № 09 від 01.04.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

01 квітня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Скибенко Інни Вікторівни - на посаду начальника загального відділу апарату Березанської міської ради та її виконавчого комітету відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи
 
Довідка про результати перевірки ПОВІДОМЛЕННЯ № 08 від 01.04.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

01 квітня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Верес Лесі Олександрівни - на посаду головного спеціалістаслужби у справах дітей та сімї виконавчого комітету Березанської міської ради, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи
 
Довідка про результати перевірки 


ПОВІДОМЛЕННЯ № 07 від 03.03.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

03 березня 2016 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Обшти Лариси Василівни - на посаду головного спеціаліста відділу культури та туризму виконавчого комітету Березанської міської ради, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи
 ПОВІДОМЛЕННЯ № 06 від 04.02.2016 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

04 лютого 2015 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Іл'євої Марини Олександрівни - на посаду головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення виконавчого комітету Березанської міської ради, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи
 
Довідка про результати перевіркиПОВІДОМЛЕННЯ № 05 від 11.12.2015 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

11 грудня 2015 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Слухай Надії Михайлівни – керуючої справами виконавчого комітету Березанської міської ради, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи
 
Довідка про результати перевірки


ПОВІДОМЛЕННЯ № 04 від 25.11.2015 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади». 
25 листопада 2015 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Семененка Анатолія Михайловича – заступника міського голови м. Березань, відповідно до Закону України "Про очищення влади".


Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи
 
Довідка про результати перевірки 


ПОВІДОМЛЕННЯ № 03 від 17.11.2015 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

17 серпня 2015 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Хруля Руслана Федоровича – заступника міського голови Березанської міської ради, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки 


Декларація про доходи Семеляк Олександр Петрович 

ПОВІДОМЛЕННЯ № 02 від 12.08.2015 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

12 серпня 2015 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Остапенко Ольги Петрівни – головного спеціаліста відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Березанської міської ради, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки 


ПОВІДОМЛЕННЯ № 01 від 29.07.2015 про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

29 липня 2015 року у виконавчому комітеті Березанської міської ради розпочато проведення перевірки щодо Гаврилюк Тетяни Вікторівни – головного спеціаліста відділу економіки та власності Березанської міської ради, відповідно до Закону України "Про очищення влади".

Додаток:
Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи 
Декларація про доходи 
Довідка про результати перевірки 

Нужно зайти и бесплатные программы скачать для пк, а так же фильмы смотреть онлайн на кинопортале или скачать Купить шаблоны для DLE на лучшем портале