Торгівля

  <!-- [if gte mso 9]> Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

<!-- [if gte mso 9]> <!-- [if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

ОГОЛОШЕННЯ

 

За підтримки міського голови В.Г.Тимченка у суботу, 17 червня        2017 року відбудеться ярмарок сільськогосподарської продукції, де в широкому асортименті будуть запропоновані різноманітні продукти харчування та текстильні вироби, дитячий одяг, одяг для чоловіків і жінок.

Березанці та гості міста матимуть змогу придбати сільськогосподарську продукцію за цінами, нижчими від ринкових.

Ярмарка буде проводитися з 08:00 ранку і орієнтовно до 12:00, за адресою: м. Березань, вулиця Героїв Небесної Сотні, 20,біля будівлі Будинку побуту.
 
 
 
 
 

 

Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають

гарантійному ремонту (обслуговуванню)

 

Департамент економічного розвитку і торгівлі повідомляє, що в рамках реалізації норм законодавства визначено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, продаж яких здійснюватиметься із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року № 231.

(Посилання на постанову – http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249891557).

З 8 травня 2017 року суб’єкти господарської діяльності, які здійснюють продаж технічно складних побутових товарів, визначених у цьому Переліку, зобов’язані в обов’язковому порядку використовувати реєстратори розрахункових операцій.

Прийняття постанови Уряду сприятиме посиленню захисту прав споживачів, зокрема щодо проведення гарантійного ремонту або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів.

 

 

Керуючий справами                       (підпис)                          Н.М. Слухай

 

Теплюк Ю.І.

(04576) 61504 

 

  

 

Торгівля за межами торговельного приміщення

(виїзна торгівля)

Під виїзною торгівлею слід розуміти торгівлю, що здійснюється за межами майнового комплексу, який займає окрему споруду (офісне приміщення) або який розміщено у спеціально призначеній та обладнаній для торгівлі споруді, де суб’єкт господарювання здійснює діяльність з реалізації товару, тобто торговельного приміщення.

Виїзна торгівля є різновидом торгівлі через дрібнороздрібну торговельну мережу. Роздрібна торгівля через дрібнороздрібну торговельну мережу є однією із форм позамагазинного продажу товарів, при якій приміщення не мають торговельного залу для покупців.

При здійсненні виїзної торгівлі працівники пунктів виїзної торговельної мережі повинні:

- бути охайно одягнені в формений чи санітарний одяг і головні убори;

- додержуватися правил особистої гігієни, тримати робоче місце, приміщення та навколишню територію в належному санітарному стані, не палити на робочому місці, бути з покупцями ввічливими;

- мати при собі паспорт, який пред’являється на вимогу службових осіб органів державного контролю і нагляду та правоохоронних органів.

Крім того, працівники, які безпосередньо здійснюють продаж продовольчих товарів, підлягають в установленому порядку обов’язковому систематичному медичному обстеженню, результати якого заносяться в їх особисті медичні книжки, що зберігаються на робочих місцях працівників (Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 року № 559).

Всі працівники при оформленні на роботу обов’язково проходять інструктаж з питань охорони праці, протипожежної безпеки, санітарного мінімуму, додержання вимог нормативних документів та актів щодо продажу товарів і торговельного обслуговування покупців.

На торговельному місці працівники, які здійснюють продаж товарів, обов’язково повинні мати:

- накладні (товарно-транспортні накладні, прибутково-видаткові накладні тощо із зазначенням назви, сорту, кількості, ціни та загальної вартості товару). Для товарів, що підлягають обов’язковій сертифікації в Україні (Перелік продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні, затверджений наказом Державного комітету з питань технічного регулювання та споживчої політики від 1 лютого 2005 року № 28 (зареєстрований в Міністерстві юстиції 4 травня 2005 року за № 466/10746), у накладній або в іншому відвантажувальному документі має бути зазначено реєстраційний номер сертифікатів відповідності та/або реєстраційні номери декларацій про відповідність;

- інші документи, що засвідчують якість товарів і відповідність вимогам нормативних документів.

Забороняється приймання та продаж товарів, що надійшли без супровідних документів, із простроченим терміном реалізації.

Для участі у виїзній торгівлі на території м. Березань потрібно звертатись у відділ з питань економіки, власності, торгівлі та приватизації житла виконавчого комітету Березанської міської ради за адресою:

07541 Київська область, м. Березань, вулиця Героїв Небесної Сотні, 1,

або тел.: (4576) 6-15-04, ел. адреса: ekon_berezan@ukr.net.

 

Керуючий справами (підпис) Н.М. Слухай

Нужно зайти и бесплатные программы скачать для пк, а так же фильмы смотреть онлайн на кинопортале или скачать Купить шаблоны для DLE на лучшем портале