Реклама і вивіски: як впорядкувати хаос?


Цієї середи у приміщенні Українського кризового медіа-центру   в рамках діяльнрості Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) відбулося засідання «круглого столу» на тему: "Реклама і вивіски: як впорядкувати хаос?", присвячений обговоренню проблем регулювання зовнішньої реклами. На захід були запрошені представники профільних бізнес-асоціацій операторів зовнішньої реклами, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, народні депутати, представники органів місцевого самоврядування з різних областей України. Участь у роботі засідання взяли й представники Березані - начальник відділу з питань економіки, власності, тогівлі та приватизації житла виконавчого комітету Березанської міської ради К.Г. Яхно та завідувач сектору з питань житлово-комнального господарства відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Р.А. Кирда. 

Присутні разом обговорювали нагальні проблеми, пов’язані із законодавчим регулюванням сфери зовнішньої реклами та шукали  спільні шляхи їх вирішення.

Експрети Програми USAID ЛЕВ презентували свої напрацювання щодо вдосконалення процедур надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, а також торкнулися окремих питань регулювання вивісок, табличок та інших засобів ідентифікації місця здійснення господарської або професійної діяльності.

За результатами обговорення планується підготувати резолюцію в підтримку змін до законодавства у сфері зовнішньої реклами, які вже зараз знаходяться на фінальній стадії узгодження і опрацювання експертами Програми USAID ЛЕВ.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
RonaldBem
viagra vs levitra dosage

<a href="http://levitraxrm.net">generic levitra </a>

how levitra works best

generic levitra

  • Нравится
  • 0
Додати коментарій